Wiosną wypijemy kawę na skwerku?

Miasto Garwolin ogłasza przetarg na dzierżawę budynku na Skwerze Solidarności. – Mamy nadzieję, że wiosną mieszkańcy będą mogli napić się smacznej kawy i spędzić miło czas w samym sercu naszego miasta – mówi Marzena Świeczak, burmistrz Garwolina.

Nowoczesny, przeszklony budynek usługowy usytuowany jest w centrum Skweru Solidarności. Dzierżawa będzie obejmowała nie tylko sam obiekt o powierzchni użytkowej 65 metrów kwadratowych, ale także przylegający do niego teren o powierzchni 136 metrów kwadratowych.

– Budynek na Skwerze Solidarności idealnie sprawdził się jako zaplecze wszystkich organizowanych tam wydarzeń z okazji obchodów 600-lecia miasta. Teraz przyszedł czas na nową odsłonę długo wyczekiwanej inwestycji. Przetarg został skonstruowany w taki sposób, aby mieszkańcy znaleźli tam ucztę nie tylko dla ciała – podniebienia, ale również dla ducha. Liczę, że takie połączenie doskonale się w tym miejscu sprawdzi – mówi Marzena Świeczak, burmistrz Garwolina.

Budynek przeznaczony jest do dzierżawy na okres 10 lat. Ma być tam prowadzona mała gastronomia, w tym kawiarnia lub cukiernia z funkcją działalności kulturalnej, czyli różne formy aktywności artystycznej i twórczej.

Dzierżawca będzie zobowiązany do przedstawienia do akceptacji władz miasta planu wydarzeń kulturalnych i artystycznych na dany rok organizowanych na dzierżawionym terenie, a także sprawozdania z realizacji tych wydarzeń. Obowiązkiem dzierżawcy będzie także po wcześniejszym zawiadomieniu udostępnienie terenu na organizację wydarzeń przygotowywanych przez Miasto Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Garwolinie.

Szczegółowe informacje na temat przetargu są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej Urzędu Miasta Garwolina.

Zobacz również

Biblioteka zaprasza w marcu

Udostępnij Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w marcu na wiele atrakcji dla małych i dużych. Zerknijcie na kalendarium. Udostępnij Podobne tematyKoncert uczniów z ogniska...Zaproszenie - Komisja...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta