Gotowi na każde wyzwanie – strażacy OSP i pracownicy PWiK i UM szkolą się dla bezpieczeństwa mieszkańców
W dniach 12–13 czerwca 2025 r. strażacy z jednostek OSP Garwolin, OSP Garwolin-Leszczyny, OSP Garwolin-Zawady oraz pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Garwolinie i pracownicy Urzędu Miasta Garwolina uczestniczyli w szkoleniu z zakresu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej, którego organizatorem było Miasto Garwolin. Szkolenie miało na celu podniesienie kompetencji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców oraz…




