Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w garwolińskiej Jedynce

4 września 2023r. mszą świętą rozpoczęto nowy rok szkolny. Eucharystię sprawował ksiądz Kamil Frączek, który porównał uczniów do pięknego ogrodu, wymagającego czasu i wysiłku aby pięknie zakwitnąć. Następnie uczniowie, rodzice i nauczyciele, z pocztem sztandarowym na czele, udali się na halę sportową, gdzie wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego rozpoczęto uroczystości inaugurujące rok szkolny 2023/2024.

Dyrektor szkoły Beata Liszko skierowała swoje słowa do zebranych, życząc wszystkim aby ten nowy rok był pełen sukcesów szkolnych i osobistych. Szczególnie ciepło przywitała najmłodszych oraz nowych uczniów, którzy będą uczęszczali do naszej szkoły.  Podziękowała również rodzicom za zaufanie, którym obdarzyli nauczycieli powierzając im swoje dzieci. Podkreśliła sukcesy jakimi może poszczycić się Jedynka. Są to różnego rodzaju projekty, konkursy, a przede wszystkim bardzo wysokie wyniki egzaminu ósmoklasisty. Następnie udano się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.

Całej garwolińskiej społeczności szkolnej życzymy wielu sukcesów. Rozpoczęcie roku szkolnego to moment, który warto docenić i celebrować. To czas nauki, rozwoju i nowych możliwości. Dla uczniów, nauczycieli i rodziców to okazja do wspólnego budowania przyszłości i kształtowania młodych umysłów. Niech ten nowy rok szkolny będzie pełen sukcesów, radości z nauki i wzajemnej inspiracji.

Na podstawie: informacja prasowa PSP 1, red. UM Garwolin

Zobacz również

Urodzinowe pianie koguta

Udostępnij 11 Festiwal Kultury i Tradycji przeszedł do przeszłości. To była niezwykle udana i radosna niedziela, tym razem obchodzona w konwencji urodzin. Wszystko to za...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta