Garwolin w Top Regionu 2021

Garwolińska Gala Sportów Walki TFL 23 oraz Garwoliński Dzień Seniora to wydarzenia ubiegłego roku, które znalazły się wśród laureatów plebiscytu Top Regionu 2021 organizowanego przez Katolickie Radio Podlasie oraz portal Podlasie24.

12 stycznia w Wyższym Seminarium Duchownym w Siedlcach odbyło się świąteczne spotkanie samorządowców, polityków, przedsiębiorców i przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie, podczas którego poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji plebiscytu Top Regionu 2021 podsumowującego miniony rok.

Z radością informujemy, że nasze miasto zdobyło dwie nagrody.

W kategorii „Wydarzenie sportowe lub sportowiec roku 2021” drugie miejsce zajęła Garwolińska Gala Sportów Walki TFL 23, która odbyła się w Garwolinie 30 października 2021.

https://garwolin.pl/garwolin-gospodarzem-gali-sportow-walki-tfl-23/

Organizatorzy: Thunderstrike Fight Leagua Jacek Sarna, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Mazowsze Serce Polski, Samorząd Miasta Garwolin, Samorząd Powiatu Garwolińskiego, Samorząd Gminy Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

W kategorii „Inicjatywa społeczna 2021” na drugim miejscu uplasował się „ Garwoliński Dzień Seniora, który odbył się w Garwolinie 30 września 2021.

https://garwolin.pl/garwolin-dla-seniorow-a-seniorzy-dla-garwolina/

Organizatorzy: Samorząd Miasta Garwolin, Samorząd Powiatu Garwolińskiego, Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Klub Seniora w Garwolinie

Jestem dumna, że działania w naszym mieście są zauważane i doceniane – mówi Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak. Gratuluję wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu, dziękuję partnerom za współorganizację wydarzeń oraz wszystkim, którzy oddali głosy w konkursie – dodaje.

Fot. www.podlasie24.pl i archiwum Urzędu Miasta Garwolin

 

Zobacz również

Przystań radości tworzenia

Udostępnij Tradycją Centrum Sportu i Kultury jest pomoc przy organizacji wystawy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom. Nie inaczej będzie w tym roku. 1 czerwca przestrzeń Galerii Kotłownia...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta