Oddaj krew dla Dariusza Zająca

Krew i jej składniki to dla wielu pacjentów w szpitalach jedyna szansa na życie lub powrót do zdrowia. Wśród osób potrzebujących krwi w tym momencie jest Dariusz Zając – mieszkaniec Garwolina, pracownik Urzędu Miasta Garwolina i działacz GKS Wilga Garwolin.

Dariusz jest silną osobą, walczącą z chorobą i wiemy, że z pomocą innych może pokonać tę trudność. Dlatego prosimy, aby wszyscy, którzy mogą, zgłosili się do najbliższego centrum krwiodawstwa i oddali krew na jego potrzeby.

W porozumieniu z Dyrektorem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie Panem Dariuszem Piotrowskim wszyscy zainteresowani oddaniem krwi dla naszego kolegi Dariusza Zająca mogą kontaktować się z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Garwolinie, ul. Lubelska 50, w godzinach pracy placówki podając hasło: krew dla Dariusza Zająca.

Krew to bezcenny lek, którego nie można wyprodukować w warunkach laboratoryjnych, a jej jedynym źródłem jest drugi człowiek. Dziękujemy za udostępnianie tego apelu i udział w akcji

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta