Mazowsze dla zwierząt 2023. Złóż wniosek o sterylizację pupila

Miasto Garwolin złożyło wniosek na zadanie pn. “Zapobieganie bezdomności zwierząt w Garwolinie” do Samorządu Województwa Mazowieckiego, który został pozytywnie rozpatrzony i otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 15 000,00 zł z budżetu województwa mazowieckiego w ramach “Mazowieckiego Programu Wsparcia Zapobiegania Bezdomności Zwierząt – Mazowsze dla zwierząt 2023”, co stanowi 50% kosztu całkowitego zadania. Pozostała część kwoty na realizację zadania stanowią środki własne gminy.

W ramach zadania planuje się przeprowadzenie zabiegów sterylizacji, kastracji i czipowania zwierząt właścicielskich wraz z wprowadzeniem danych zwierzęcia i właściciela do ogólnopolskiej bazy danych. Zabiegi sterylizacji, kastracji, czipowania i wprowadzenia danych do systemu identyfikacji zwierząt wykonywane będą przez lekarza weterynarii prowadzącego gabinet weterynaryjny lek. wet. Jan Maszkiewicz ul. kard. St Wyszyńskiego 13a, Garwolin.

Zainteresowani mieszkańcy Garwolina zabiegiem sterylizacji i kastracji wraz z czipowaniem dla swoich pupili mogą zgłaszać się do Urzędu Miasta w Garwolinie, gdzie po wypełnieniu wniosku otrzymają skierowanie na zabieg do lekarza weterynarii. Następnie należy skontaktować się z lekarzem weterynarii wskazanym w skierowaniu, celem uzgodnienia terminu wykonania zabiegów weterynaryjnych.

wniosek na wykonanie sterylizacji_kastracji_czipowania

Zobacz również

Patriotyzm konsumencki – to lubię!

Udostępnij #KupujŚwiadomie to hasło kampanii prowadzonej przez KOWR zachęcającej do świadomego wyboru produktów z oznaczeniami i certyfikatami żywności, do których należą: znak PRODUKT POLSKI, logo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta