Zaproszenie – wspólne posiedzenie komisji

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

W dniu 18 października 2022 roku (wtorek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15 odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego  i Komisji Spraw Społecznych z następującym porządkiem obrad:

  1. Przyjęcie protokołów: ze wspólnego posiedzenia KSS i KSKiPP z dnia 13.09.2022 r. oraz posiedzenia KBiRG z dnia 20.09.2022 r.
  2. Informacja o realizacji zadań oświatowych za rok szkolny 2021/2022.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przyjęcia Rocznego programu współpracy Miasta Garwolina z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok.
  4. Informacja na temat realizacji inwestycji miejskich.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmian w Budżecie Miasta Garwolina na 2022 r.
  6. Informacja finansowa Burmistrza Miasta Garwolina dotycząca gospodarowania odpadami w mieście.
  7. Sprawy różne.

Zobacz również

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

Sesja Rady Miasta Garwolina

Udostępnij Sesja Rady Miasta Garwolina W dniu 29 listopada 2022 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15...

Czytaj więcej

Pracownie po remoncie! Nowa przestrzeń w CSiK

Udostępnij Dodatkowa sala na pracownię artystyczną, nowa garderoba wraz z toaletą, wyremontowane pracownie ceramiki i plastyki, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Najniższa kondygnacja garwolińskiego...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta