Zaproszenie – Komisja skarg, wniosków i petycji

W dniu 27 lipca 2020 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Garwolina z następującym porządkiem obrad:

  1. Przyjęcie protokołów z poprzednich posiedzeń komisji.
  2. Rozpatrzenie oraz zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie petycji mieszkańców ulic: Studzińskiego, Wesołej i Wiejskiej w Garwolinie.
  3. Rozpatrzenie oraz zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie petycji złożonej przez Panią Renatę Sutor z dnia 31 maja 2020 r.
  4. Analiza skargi Pana Grzegorza Żołądka – Skupniewicza dotycząca nadużyć finansowych przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 Panią Beatę Liszko.
  5. Sprawy różne.

Zobacz również

Nocny maraton filmowy – odbierz darmowe zaproszenie

To nie tylko filmy opisujące ważne wydarzenia historyczne. To opowieści o miłości, przyjaźni, marzeniach i trudnych wyborach. Z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej Kino Wilga zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć „Piłsudskiego”, „Miasto 44” i „Legiony”.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe

Udostępnij Miasto Garwolin ogłasza zapytanie ofertowe na dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Miasta Garwolina do ośrodków szkolno-wychowawczych na terenie miasta Otwocka Treść zapytania Udostępnij...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta