Udanych i bezpiecznych wakacji!

Dzisiaj we wszystkich szkołach w Garwolinie kończy się rok szkolny 2020/2021. Rok, który przyniósł wiele wyzwań, twórczych działań, ważnych inicjatyw i istotnych zmian w naszym życiu. Był to wyjątkowo trudny czas – czas pandemii COVID-19, która wymusiła zamykanie placówek oświatowych, pełnej nowych wyzwań formę pracy zdalnej i pracę w warunkach pobytu w reżimie sanitarnym.

Stanęliście jednak Państwo na wysokości zadania i ten test podyktowany nowymi warunkami z jakim przyszło Wam się zmierzyć zdaliście z wynikiem pozytywnym. W dniu zakończenia roku szkolnego dziękuje Wam za ogromny wysiłek, jakim wykazaliście się w swojej pracy na przestrzeni tego niezwykle trudnego roku w szkołach i przedszkolach z terenu naszego miasta – informuje Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak.

_____________________________________________

 

Szanowna Dyrekcjo Szkół i Przedszkoli

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy

Szanowni Rodzice

Kochani Uczniowie i Przedszkolacy

 

Dziękujemy szczególnie Wam, Drodzy Uczniowie, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągacie sukcesy w nauce. Gratulujemy osiągnięć i jednocześnie dziękujemy za godne reprezentowanie Miasta Garwolina w konkursach, olimpiadach, zawodach i wszelkich oddolnych inicjatywach. W szczególności gratulujemy wszystkim wychowankom przedszkoli, którzy staną się uczniami przyszłorocznej klasy pierwszej oraz uczniom klas ósmych szkół podstawowych – spisaliście się fantastycznie. Otrzymaliście solidne podstawy wiedzy oraz umiejętności i gdziekolwiek będziecie kontynuować naukę, na pewno doskonale dacie sobie radę.

Dziękujemy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom Niepedagogicznym za Waszą ciężką pracę, poświęcenie i za pasję do edukacji. Dziękujemy za opiekę i wkładany trud w pracę z dziećmi oraz ogromny wkład w rozwój najmłodszych mieszkańców Garwolina. Dajecie im wspaniały start w poszukiwaniu wiedzy oraz wszystko, czego będą potrzebować, aby odnieść sukces w przyszłych przedsięwzięciach. Nie traćcie wiary, że Wasza praca jest potrzebna i ważna.

Szczere słowa wdzięczności kierujemy do Rad Rodziców, które zawsze wspomagają działania nauczycieli i do Samorządów Szkolnych. Bez Waszego zaangażowania i pomocy nie byłoby można zrealizować wielu przedsięwzięć. Wyrazy uznania i podziękowania składamy wszystkim Rodzicom za włączenie się w proces zdalnego nauczania i tak bardzo potrzebną oraz skuteczną pomoc dla swoich dzieci.

Życzymy Państwu, by mimo dalszej konieczności zachowywania ostrożności, wszystkim udało się zrealizować ciekawe wyjazdowe plany, cieszyć się słońcem, przyrodą i wieloma aktywnościami na świeżym powietrzu. Żywimy głęboką nadzieję, że dzięki temu po przerwie wakacyjnej we wrześniu, spotkamy się wszyscy w pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki. Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych i udanych wakacji!

Niniejszym ogłaszamy rok szkolny 2020/2021 w Garwolinie za zamknięty! 🙂

 

Burmistrz Miasta Garwolina                                                    Przewodniczący Rady Miasta

(-) dr Marzena Świeczak                                                             (-) Jarosław Jaskuła

 

Wakacje w domu też nie muszą być nudne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na wakacje i działalnością Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj http://csik.garwolin.pl/lato-ze-sportem-i-kultura-polkolonie-2021/

Zobacz również

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

Informacja

Udostępnij Urząd Miasta w Garwolinie informuje, że zgodnie z komunikatem Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie w dniu 5 listopada 2021 r. na godz. 12.00 planowane...

Czytaj więcej

Uratuj stare nagrobki! Wesprzyj kwestę!

Najstarsze pochodzą z połowy XIX wieku. Urzekają swoim pięknem, ale z roku na rok niszczeją. 1 listopada odbędzie I Kwesta na Rzecz Ratowania Najstarszych Nagrobków na Garwolińskim Cmentarzu.

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta