Pomóż się przytulić dzieciom w sali wybudzeń

Dziecko budzi się po operacji ale wtedy jeszcze nie ma obok rodzica… jest na sali wybudzeń a dookoła wiele nieznanych osób. Można sobie tylko wyobrazić jak może się czuć mały samotny człowiek w szpitalu. Wywołajmy uśmiech na twarzy dziecka darując mu pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić zanim zobaczy swoich rodziców.

W szpitalu Centrum Zdrowia Dziecka wykonywanych jest blisko 20 tys. operacji i zabiegów w pełnej narkozie. Społeczność zgromadzona na grupie na facebooku p.n. „SOS Mieszkańcy Wawra Rodzicom z Centrum Zdrowia Dziecka” przekazywała już wiele zabawek do sali wybudzeń. Tym razem w akcję włącza się również Miasto Garwolin. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do pozostawiania nowych zabawek w wyznaczonych miejscach: siedzibie Urzędu Miasta, Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie, przedszkolach miejskich.

Zabawki muszą być nowe, nie mogą być zbyt małe i nie powinny mieć małych elementów. W imieniu małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka dziękujemy za okazaną pomoc!

Zobacz również

Spotkanie promujące książkę

Udostępnij 27 stycznia o godz. 18.00 w Czytelni Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie promujące książkę pt. „Przedwojenny Garwolin z albumów mieszkańców” wydanej przez Miasto...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta