Pomocna dłoń w wypełnianiu deklaracji

Przyjazne podatki

Sprawdź, jak łatwo rozliczysz się teraz z podatków i opłat lokalnych w Garwolinie.  Jesteśmy jednym z pierwszych miast w Polsce, które wprowadziło nowoczesne narzędzie do rozliczania podatków i opłat lokalnych. Zachęcamy do korzystania z Przyjaznych Deklaracji. Małymi krokami Garwolin staje się smart city.

Przyjazne Deklaracje w intuicyjny sposób przeprowadzają podatnika przez formularze i urzędowe deklaracje. I to bez wychodzenia z domu.

Co zyskuje podatnik?

– deklarację podatkową wypełnioną w zaciszu własnego mieszkania lub biura z możliwością wysyłki on-line,

– oszczędność czasu,

– algorytm prowadzący krok po kroku, z automatycznie dobranymi stawkami,

– brak zmartwień o poprawnie wypełnienie formularza.

Jak się rozliczyć?

Najszybszym sposobem jest skorzystanie z linka do strony z kalkulatorami na stronie Urzędu Miasta Garwolin, w części dotyczącej podatków i opłat lokalnych. Po wybraniu interesującego nas podatku, roku podatkowego i celu składania dokumentu, uzupełniamy dane w 4 krótkich krokach. Gotowy dokument składamy online, podpisując Profilem Zaufanym lub wysyłamy pocztą tradycyjną.

Co można rozliczyć?

Możliwe jest wypełnienie deklaracji dotyczących podatków i opłat od środków transportowych, nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Więcej o nowym rozwiązaniu dowiesz się na stronie  www.przyjazne-deklaracje.pl.

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta