Gratulacje dla Tadeusza Talarka

Droga do finału była pełna wyzwań, ale dzięki talentowi, urokowi i wsparciu fanów Tadeusz Talarek znalazł się wśród najlepszych głosów seniorskich w Polsce. Przed sesją Rady Miasta Garwolina oficjalnie pogratulowano wspaniałego występu.

O sukcesie Pana Tadeusza Talarka pisaliśmy tutaj i tutaj. W ostatni poniedziałek lutego przed sesją Rady Miasta Garwolina Burmistrz Miasta Marzena Świeczak wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Andrzejem Ostolskim pogratulowali mieszkańcowi Garwolina sukcesu.

Osiągnięcie to jest nie tylko Twoim sukcesem osobistym, ale także inspiracją dla wielu osób, które podziwiają Twoją determinację i talent.  Jednocześnie składamy wyrazy uznania w imieniu swoim oraz mieszkańców, dla wspaniałej pracy na rzecz rozwoju i promowania kultury muzycznej Garwolina. Jesteśmy przekonani, że należysz do grona najbardziej uzdolnionych muzyków, których praca artystyczna jest chlubą naszego miasta. Życzymy wielu lat równie znakomitej działalności oraz pomyślnej realizacji wszelkich podjętych zamierzeń. Niech Twój talent nie zna granic, a Twój głos dotyka serc ludzi nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. – czytamy w liście gratulacyjnym podpisanego przez Burmistrza i Przewodniczącego.

Tadeusz Talarek zwracając się do zebranych powiedział: Jest mi niezmiernie miło, dziękuję bardzo. Muszę Państwu powiedzieć, że to co powiedziałem w programie, że kocham Garwolin, to nie było pustosłowie. Mieszkam tu 50 lat, tu się przeprowadziłem…jak nie kochać takiego miasta? Kocham Garwolin! Tak jak czuję, tak powiedziałem – podsumował

Mieszkańcy miasta i okolic znają Tadeusza Talarka z koncertów orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Myślę, że przed nami niejeden występ, w którym będziemy Pana podziwiać. Pan Tadeusz czaruje nas swoim głosem podczas Dni Garwolina i wielu innych uroczystości lokalnych. Wcale się nie dziwię, że publiczność i jury byli również pod wrażeniem występu naszego mieszkańca. To dla nas wielka radość i duma móc oglądać krajana na ogólnopolskiej scenie.- mówiła burmistrz Marzena Świeczak.

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta