Tadeusz Talarek w The Voice Senior

Tadeusz Talarek z Garwolina podbił serca jury i publiczności w ostatnim odcinku The Voice Senior w TVP 2. Trzymamy kciuki za muzyka z naszego miasta.

Lokalny artysta zaprezentował się w wyemitowanym w sobotę, 20 stycznia szóstym odcinku programu. Tadeusz Talarek przyznał, że namiętnie oglądał poprzednie edycje The Voice Senior. – Postanowiłem i ja zaryzykować. Różni ludzie różnie śpiewają, a ja chciałem pokazać jak śpiewam ja – powiedział przed kamerami. Serca mieszkańców grodu nad Wilgą mocniej zabiły gdy padły słowa: Przyjechałem z Garwolina. Kocham to miasto – podkreślił Tadeusz Talarek.

Mieszkaniec Garwolina opowiedział w programie swoją historię, w tym to, że zajmował się branżą obuwniczą, a gdy nie dostał się na studia muzyczne, zajmował się muzyką amatorsko. Grał na perkusji i na gitarze, ale wiodący dla niego jest wokal. Tadeusz Talarek wyszedł na scenę i zaśpiewał “Powróćmy jak za dawnych lat”. Swoim wykonaniem tego przeboju zachwycił jury. Jego głos sprawił, że mocniej zabiły serca Alicji Węgorzewskiej i Haliny Frąckowiak, które odwróciły swoje fotele, czym pokazały, że chcą mieszkańca Garwolina w swojej drużynie!

Doświadczenie nabywał w licznych zespołach muzycznych – Pomponach (bo fanki, z braku dostępnych wówczas materiałów, ozdabiały stroje muzyków formacji pomponami od czapek), Pollena (od nazwy zakładu opakowań), aż po Tornado (członkowie zespołu grali dosyć… porywiście).

Mieszkańcy miasta i okolic znają Tadeusza Talarka z koncertów orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Pan Tadeusz czaruje nas swoim głosem podczas Dni Garwolina i wielu innych uroczystości lokalnych. Wcale się nie dziwię, że publiczność i jury są również pod wrażeniem występu naszego mieszkańca. To dla nas wielka radość i duma móc oglądać krajana na ogólnopolskiej scenie. Trzymamy kciuki za kolejne wstępy! – mówi burmistrz Marzena Świeczak.

Zobacz również

Biblioteka zaprasza w marcu

Udostępnij Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w marcu na wiele atrakcji dla małych i dużych. Zerknijcie na kalendarium. Udostępnij Podobne tematyKoncert uczniów z ogniska...Zaproszenie - Komisja...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta