Mistrz Tadeusz Talarek

To jeden z najpopularniejszych seniorskich głosów w Polsce. Tadeusz Talarek z Garwolina występował w finale programu The Voice Senior w TVP 2. Wielkie gratulacje płyną z całego kraju.

W sobotę, 17 lutego wszyscy z wypiekami na twarzy oglądaliśmy finał popularnego programu rozrywkowego. Wielki finał został podzielony na dwa etapy, a o tym, kto otrzyma tytuł najlepszego głosu, decydowali wyłącznie widzowie głosujący na swoich faworytów. W pierwszej części finału ośmioro uczestników wyśpiewało utwory dedykowane bliskim im osobom, dzieląc się z widzami nie tylko talentem, ale i osobistą historią. Po wszystkich występach każdy z trenerów wybierał po jednej osobie, która wejdzie do drugiego, decydującego etapu wielkiego finału. To właśnie w nim czworo finalistów wykonało dwie piosenki – jedną premierową oraz przebój, który pozwolił im podbić serca trenerów i widzów podczas wcześniejszych etapów programu.

Piosenką “Paloma” artysta wywalczył wejście do ścisłego finału. Mieszkaniec Garwolina w ścisłym finale zaśpiewał utwór “Powróćmy jak za dawnych lat”, którym zachwycił jury w “Przesłuchaniach w ciemno”. Ostatnim hitem, który wykonał Tadeusz Talarek była piosenka “Bella bella donna”

Otwarte linie głosowania rozgrzały się do czerwoności! Oddana liczba głosów na mieszkańca Garwolina, który miał nr 2, niestety nie wystarczyła do zwycięstwa w piątej edycji The Voice Senior! Tadeusz Talarek jednak dokonał czegoś niesamowitego, dochodząc tak daleko w muzycznym talent show! Wygrała Regina Rosłaniec.

“Zwycięstwo nie polega na pokonywaniu innych, lecz na pokonywaniu siebie.” – słowa Pierrea de Coubertin przywołała Burmistrz Miasta Marzena Świeczak tuż po finale – Wielkie gratulacje Tadeuszu! Jesteś zwycięzcą! Dziękuję za wspaniałą promocję Garwolina i cudowne emocje  – pisała na swoim profilu Burmistrz Miasta

O pierwszym występie Tadeusza Talarka w The Voice Senior pisaliśmy TUTAJ.

Mieszkańcy miasta i okolic znają Tadeusza Talarka z koncertów orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie. Pan Tadeusz czaruje nas swoim głosem podczas Dni Garwolina i wielu innych uroczystości lokalnych. Wcale się nie dziwię, że publiczność i jury byli również pod wrażeniem występu naszego mieszkańca. To dla nas wielka radość i duma móc oglądać krajana na ogólnopolskiej scenie.- mówiła burmistrz Marzena Świeczak.

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta