Dzień Wszystkich Świętych – zmiany w organizacji ruchu

W związku ze zbliżającymi się uroczystościami Wszystkich Świętych w dniach 31 października oraz 1 listopada na terenie miasta Garwolina w rejonie cmentarza zmieni się organizacja ruchu. W celu zapewnienia bezpiecznego przemieszczania się wiernych w okolicy cmentarza parafialnego wzorem lat ubiegłych zostanie wyłączona z ruchu cała ulica Stachowskiego oraz ul. Cmentarna od ulicy Maszkiewicza do ul. Mazowieckiej. Wyrażamy nadzieję, że powyższe zmiany nie będą uciążliwe dla mieszkańców miasta oraz w znaczący sposób ułatwią osobom przyjezdnym uczczenie pamięci bliskich zmarłych.

Jednocześnie przypominamy, że odwiedzający groby muszą stosować się do dodatkowych zasad bezpieczeństwa związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Na cmentarzach obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Należy również zachować dystans co najmniej 1,5 metra od pozostałych osób (nie dotyczy członków rodziny i mieszkających razem). Oczywiście trzeba pamiętać o dokładnym umyciu rąk po powrocie do domu. Warto mieć przy sobie płyn lub chusteczki do dezynfekcji.

[edit] W związku z dzisiejszą decyzją Rady Ministrów o zamknięciu cmentarzy w dniach 31.10-02.11.2020r zaplanowana zmiana organizacji ruchu w pobliżu garwolińskiego cmentarza nie zostanie wprowadzona.

Zobacz również

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

Sesja Rady Miasta Garwolina

Udostępnij Sesja Rady Miasta Garwolina W dniu 30 listopada 2020 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta