Bezpieczeństwo zdrowotne zaczyna się od wiedzy

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Garwolinie zaprasza Państwa do udziału w kampanii edukacyjnej dotyczącej zapobiegania odzwierzęcym chorobom zakaźnym człowieka, którą Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Garwolinie (PSSE) realizuje w ramach projektu pod nazwą „Bezpieczeństwo zdrowotne zaczyna się od wiedzy”.

Wymieniony Projekt między innymi służy poszerzeniu wiedzy społeczeństwa na temat chorób, którymi człowiek może zarazić się od zwierząt oraz sposobów zapobiegania tym chorobom. Zwraca uwagę na właściwe zachowania w styczności z dzikimi zwierzętami, jak również na obowiązki pielęgnacyjne opiekunów zwierząt w środowisku domowym lub gospodarstwie.

Dla potrzeb Projektu zostały wykonane merytoryczne prezentacje, udostępnione na stronie internetowej PSSE w Garwolinie: https://www.gov.pl/web/psse-garwolin/materialy-oz.


 

Zobacz również

Zbadaj się i zyskaj spokój!

Udostępnij LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta