20-lecie NO NAME

Nasz klub to jedna wielka rodzina – powiedziała rozpoczynając jubileuszową gale MG-T UKS No Name prezes i założycielka klubu Zofia Kisiel. W sobotnie popołudnie, 3 października w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie odbył się jubileusz XX-lecia klubu. Wydarzenie odbyło się z zachowaniem rygorów sanitarnych i z powodu panującej pandemii miało kameralny charakter.

Burmistrz Miasta Marzena Świeczak gratulując jubileuszu zwracając się do Zofii Kisiel podkreśliła, że dzięki zaangażowaniu, pasji i sercu do sportu udało się stworzyć klub, który stał się kuźnią talentów, a także miejscem kształtowania charakterów i  wychowywania młodzieży w duchu sportowej rywalizacji. Na przestrzeni 20 lat powstała marka NO NAME a osiągnięcia klubu rozsławiają nasze miasto na arenie krajowej i międzynarodowej.

Oprócz przybliżenia historii klubu, wspomnień pierwszych treningów, wyjazdów zagranicznych nie zabrakło również brawurowych występów członków klubu z wszystkich grup wiekowych przy gorącym aplauzie zgromadzonej publiczności. Zwieńczeniem spotkania był tort jubileuszowy.

Całemu zespołowi No Name życzymy dalszych sukcesów, zawsze pełnej widowni i satysfakcji z realizowanych przedsięwzięć.

Zobacz również

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

Sesja Rady Miasta Garwolina

Udostępnij Sesja Rady Miasta Garwolina W dniu 30 listopada 2020 roku (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta