Zaproszenie – Sesja Rady Miasta

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

Sesja Rady Miasta Garwolina

W dniu 3 marca 2020 roku (wtorek) o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15 odbędzie się Sesja Rady Miasta Garwolina z następującym porządkiem obrad:

 1. Przyjęcie protokołów z sesji Rady Miasta Garwolina:
  • z dnia 30 grudnia 2019 roku,
  • z dnia 24 stycznia 2020 roku,
  • z dnia 28 stycznia 2020 roku,
  • z dnia 4 lutego 2020 roku.
 2. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę części nieruchomości stanowiącej drogę wewnętrzną, będącą we władaniu Miasta Garwolin – nr. ewid. 6070.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w dzierżawę części nieruchomości stanowiącej drogę wewnętrzną, będącą we władaniu Miasta Garwolin – nr. ewid. 3410.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie obciążenia nieruchomości gruntowej.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawek opłat za odpady komunalne dla nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie wzorów deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy
 7. Sprawozdanie Burmistrz Garwolina z działalności pomiędzy sesjami Rady Miasta.
 8. Sprawy różne.
Przewodniczący Rady Miasta Garwolina
Jarosław Jaskuła

 

Zobacz również

Biblioteka zaprasza w marcu

Udostępnij Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w marcu na wiele atrakcji dla małych i dużych. Zerknijcie na kalendarium. Udostępnij Podobne tematyKoncert uczniów z ogniska...Zaproszenie - Komisja...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta