Zagłosuj na zabawkę dla dzieci przy osiedlu „Romanówka”

Weź udział w ankiecie i zagłosuj. Te zabawki, które zdobędą największą ilość waszych głosów, zamontujemy na placu zabaw przy osiedlu “Romanówka”.

W ubiegłym roku dzięki współpracy z firmami Avon oraz Czan na placu zabaw przy osiedlu „Romanówka” pojawiły się nowe zabawki dla dzieci. Był to pierwszy etap modernizacji terenu i wymiany zużytych zabawek. W tym roku planujemy kolejny etap, na który w miejskim budżecie zapisaliśmy kwotę 200 tyś. zł. Przed przystąpieniem do prac projektowych przed nami nie lada wyzwanie – wybór zabawek, które najbardziej ucieszyłyby przede wszystkim naszych najmłodszych mieszkańców. Pomożecie? – pyta Burmistrz Miasta Marzena Świeczak. W galerii znajdziecie zdjęcia zabawek z ankiety, które niebawem mogą pojawić się w Garwolinie – dodaje.

Link do ankiety https://romanowka.webankieta.pl

Wybór zabawek na plac zabaw to nie lada wyzwanie! Place zabaw dla dzieci to miejsca, w którym maluchy chcą spędzać jak najwięcej czasu. I świetnie, w końcu ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie! Chcemy dostosować atrakcje dla dzieci tak, by się nie nudziły, mogły aktywnie spędzać czas i bezpiecznie się bawić. Dlatego zwracamy się z prośbą przede wszystkim do rodziców naszych najmłodszych mieszkańców o wypełnienie ankiety. Znajdziecie w niej sporą propozycje zabawek. Te które zdobędą największą ilość waszych głosów, zamontujemy na placu zabaw przy osiedlu “Romanówka”.

Zobacz również

Weekend z Mikołajem

Udostępnij Ten od prezentów, ten w czerwonym ubraniu i z wielkim brzuchem, ten na którego czekają dzieci – Mikołaj w niedzielę 4 grudnia gościł w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta