Wypełnij ankietę i miej wpływ na rozwój Miasta Garwolina

Weź sprawy w swoje ręce i miej wpływ m.in. na realizację najbardziej oczekiwanych inwestycji w mieście. W związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Miasta Garwolina na lata 2024-2030, zwracamy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która ma charakter anonimowy i dobrowolny.

Urząd Miasta w Garwolinie przystąpił do opracowania Strategii Rozwoju Miasta Garwolina na lata 2024-2030, w której określone zostaną zasoby i potencjały Garwolina oraz kierunki dalszego rozwoju. Bardzo istotnym elementem niezbędnym do utworzenia strategii jest poznanie opinii naszych mieszkańców, w tym również instytucji, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, lokalnych środowisk, przedsiębiorców. Chcemy poznać Państwa zdanie na temat problemów i ewentualnych kierunków rozwoju Garwolina, aby strategia odzwierciedlała realne potrzeby mieszkańców miasta.

Strategia rozwoju to dokument, który wskazuje kierunki polityki rozwojowej, ale także umożliwia pozyskiwanie środków zewnętrznych. Ankieta dotyczy oceny funkcjonowania Miasta oraz najbardziej oczekiwanych inwestycji. W ankiecie znajdują się pola umożliwiające spisanie uwag lub postulatów. Wszelkie Państwa przemyślenia są dla nas bardzo cenne i postaramy się, aby zostały uwzględnione w Strategii Rozwoju Miasta na lata 2024-2030.

Ankieta jest dostępna online pod linkiem: https://forms.gle/iGTMrojKYFQKdKQu8. Osoby zainteresowane wypełnieniem ankiety w wersji papierowej otrzymają ją w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Garwolina przy ul. Staszica 15. Można ją także pobrać z naszej strony, wypełnić i złożyć w Biurze Obsługi Interesanta.

Chcielibyśmy bowiem, aby Strategia Rozwoju była naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele będą skutecznie realizowane w perspektywie najbliższych lat.

Dziękujemy za każdy wypełniony formularz i poświęcony czas.

Ankieta będzie aktywna do dnia 25.08.2023 r.

ANKIETA DO POBRANIA.DOC

ANKIETA DO POBRANIA.PDF

 

Link do aktualnej Strategii Rozwoju Miasta Garwolina na lata 2016-2023

 

Zobacz również

Urodzinowe pianie koguta

Udostępnij 11 Festiwal Kultury i Tradycji przeszedł do przeszłości. To była niezwykle udana i radosna niedziela, tym razem obchodzona w konwencji urodzin. Wszystko to za...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta