Wspieramy edukację w Garwolinie

Marzena Świeczak Burmistrz Garwolina przekazała sprzęt komputerowy dla Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie.

Jest to kolejny sprzęt, który trafia do naszych szkół. Niedawno burmistrz przekazała zestawy do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej oraz do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka. Więcej na ten temat TUTAJ. Tym razem zestawy komputerowe trafiły do Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie. Komputery są już zainstalowane w pracowni komputerowej i będą wykorzystywane przez uczniów podczas zajęć z informatyki. To także cenna pomoc w codziennym zdalnym nauczaniu dla garwolińskiej jednostki oświatowej. W miarę możliwości finansowych, staramy się doposażać placówki oświatowe w niezbędny sprzęt do nauki – informuje burmistrz.

10 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem zakupiono ze środków własnych Miasta Garwolina. W imieniu szkoły sprzęt odebrał Adam Wyskwar Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 Pułku Strzelców Konnych w Garwolinie.

 

 

Zobacz również

Już za miesiąc spis powszechny!

Udostępnij 1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO! Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się...

Czytaj więcej

Monika Kuszyńska na Dzień Kobiet

Udostępnij 7 marca gościem naszego miasta będzie Monika Kuszyńska – wokalistka i autorka tekstów, z wykształcenia muzykoterapeutka, była solistka zespołu Varius Manx.  Na spotkanie motywacyjne...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta