Ze wsparciem dla zdalnej edukacji

Marzena Świeczak Burmistrz Garwolina oraz Joanna Zalewska Członek Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Garwolinie przekazały dyrektorom szkół z terenu miasta nowe zestawy komputerowe.

Kolejny sprzęt komputerowy trafia do naszych szkół –  to cenna pomoc w codziennym zdalnym nauczaniu dla garwolińskich jednostek oświatowych. Komputery wraz z oprogramowaniem zostały zakupione ze środków na realizację Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Garwolinie na rok 2020 w celu realizacji programów profilaktycznych.

Od minionego roku uczniowie, rodzice i nauczyciele stanęli przed nowym i niezwykle trudnym wyzwaniem – edukacją zdalną, która jest dla wszystkich niełatwą zmianą. W miarę możliwości finansowych, staramy się doposażać placówki oświatowe w niezbędny sprzęt do nauki zdalnej.

Zakupione z środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Garwolinie komputery przekazano do Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej oraz Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka. Sprzęt odebrali dyrektorzy szkół Beata Liszko i Krystyna Antolak.

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta