Spotkanie z radcą ambasady USA

Globalnie i lokalnie o rozwoju, przyszłości i współpracy. A także o wpływie Unii Europejskiej na rozwój gospodarczy regionu i wadze wyborów do Parlamentu Europejskiego. Tak można podsumować spotkanie, jakie odbyło się w dniu 10 maja br w siedzibie Urzędu Miasta.

John Lowell Armstrong, radca ds. ekonomicznych ambasady USA w Polsce spotkał się z Burmistrz Miasta Marzeną Świeczak i Zastępcą Burmistrza Albertem Baranem. Podczas wizyty poruszono m.in. aspekty związane z sytuacją gospodarczą w regionie oraz perspektywami rozwoju miasta.

W spotkaniu wziął udział również dr Jarosław Mulewicz – szef Komisji Europejskiej Konwentu BCC, członek Rady Organizatorów BCC, członek Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Dyrektor wykonawczy ds. Regulacyjnych i Rządowych AVON w Europie. Członek zarządów Polskiego, Europejskiego i Światowego Stowarzyszenia Sprzedaży.

Wizytę dyplomatów w Urzędzie Miasta poprzedziło spotkanie z Dyrektorem fabryki Avon Operation Polska Piotrem Mikołajskim i z liderem Łańcucha Dostaw Klastra CE Maciejem Kaniowskim.  Na zakończenie spotkania Burmistrz Miasta wręczyła gościom pamiątkowe prezenty.

Zobacz również

Komunikat SPZOZ

Udostępnij Wracamy do normalności! Od czerwca SPZOZ w Garwolinie wznawia działalność poradnia chirurgiczna konsultacyjna w której przyjmować i kwalifikować do planowych operacji chirurgicznych będą specjaliści...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta