Pokaz mody seniorów

Już w czwartek, w Garwolinie, odbędzie się Pokaz Mody dla Seniorów! Podczas wyjątkowego wydarzenia nie zabraknie dodatkowych atrakcji i poczęstunku. Gościem specjalnym będzie ambasadorka akcji i uczestniczka konkursu “Miss po 50-tce” Hanna Piekarska.

Mówi się, że nie szata zdobi człowieka. Zapewne ważne jest to, co człowiek posiada w środku. Jakim zasadom i wartościom hołduje, ale jest jeszcze jedno powiedzenie- jak cię widzą, tak cię piszą. Ubranie jest więc bardzo ważnym elementem wizerunku każdego człowieka. Seniorzy mają tego pełną świadomość, bo przecież z wiekiem nie przestajemy interesować się modą, bo elegancja nie ma metryki – stwierdza Grażyna Makulec, przewodnicząca Klubu Seniora w Garwolinie. – Warto dbać o siebie i mieć radość z ubierania się. Elegancja przy tym nie ma nic wspólnego z pościgiem za modą. Z mody trzeba czerpać wyłącznie radość! – podkreśla.

Taki cel ma wydarzenie, które odbędzie się już w czwartek, 16 marca 2023r, o godzinie 16.00 w sali kinowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Członkowie Klubu Seniora w Garwolinie zapraszają na Pokaz Mody dla Seniorów. Kilkanaście osób – kobiet i mężczyzn – zaprezentuje ubrania polskiego producenta odzieży VITESI. Nad pokazem będzie czuwał gość specjalny. Będzie to blogerka, modelka, stylistka i ambasadorka akcji “Miss po 50-tce” Hanna Piekarska.

Pokaz mody uświetnią występy zwycięzców turnieju tańca towarzyskiego w formule ProAm- Grażyny Śliwińskiej i Daniela Kołtuna oraz spektakl przygotowany przez członków zespołu  “Chwilo Trwaj”. Nie zabraknie akcentów związanych z jubileuszem 600-lecia nadania praw miejskich Garwolinowi.

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, bo chcemy, żeby mieszkańcy naszego miasta, a zwłaszcza osoby starsze, uwierzyły, że w każdym wieku można spełniać swoje marzenia i że zawsze można wyglądać i czuć się wyjątkowo i pięknie niezależnie od wieku – podkreśla przewodnicząca

Wstęp wolny! Na wszystkich uczestników czeka symboliczny poczęstunek.

Zadanie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Garwolina w ramach realizacji zadania publicznego „Woda i moda- seniora ozdoba”

 

tekst: Urszula Ruta www.egarwolin.pl

Zobacz również

Pamiętamy

Udostępnij Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów podczas okupacji niemieckiej to nowe, ale bardzo ważne święto państwowe. To jest dzień, w którym państwo polskie składa...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta