Leopold Tukendorf z MKS Garwolin Wicemistrzem Świata!

Mistrzostwa Świata Seniorów czyli: YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2019 zakończyły się 11 sierpnia br. Turniej odbywający się w Spodku był największą w historii imprezą rangi mistrzostw świata w badmintonie, w którym wzięło udział 1500 zawodników z 56 krajów. W finałowym meczu debla mężczyzn kat. +75, Leopold Tukendorf w parze z Pawłem Gaszem, ulegli zawodnikom kadry niemieckiej Gerd Pflug/Dietmar Unser. Po wyrównanym pojedynku przegrali w stosunku 21:13, 15:21, 14:21.

Sukcesem Pana Leopolda Tukendorfa podzielił sie w mediach społecznościowych MKS Garwolin:

Jest to największe osiągnięcie zawodnika naszego klubu. Warto wspomnieć, że tylko 5 Polaków zdobyło medale na turnieju mistrzowskim. Gratulujemy również pozostałym zawodnikom klubu którzy uczestniczyli w Mistrzostwach i godnie reprezentowali kraj oraz klub. Udostepniajcie, niech sukces się niesie!

Uczestnikami Mistrzostw z MKS Garwolin byli: Maria Brzeźnicka, Agnieszka Brojek, Krzysztof Walenda, Andrzej Dadas, Jerzy Rybicki, Przemysław Grześkowiak, Jerzy Stachowski, Leopold Tukendorf.

źródło: Facebook/MKS Garwolin, zdjęcia: Paweł Święs Fotografia

Zobacz również

Komunikat SPZOZ

Udostępnij Wracamy do normalności! Od czerwca SPZOZ w Garwolinie wznawia działalność poradnia chirurgiczna konsultacyjna w której przyjmować i kwalifikować do planowych operacji chirurgicznych będą specjaliści...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta