Julia, to dla Ciebie!

W Garwolinie w najbliższą niedzielę 13 czerwca odbędzie się wydarzenie charytatywne pod patronatem Burmistrz Miasta Garwolina Marzeny Świeczak, podczas którego będzie można pomóc 13-letniej mieszkance naszego miasta – Julii Głaszczce. Liczymy na Was!

Julka ma 13 lat. Jest piątkową uczennicą, kochaną córką i ambitną indywidualistką. Kocha komiksy, a w szczególności Mangę. Jest uzdolniona plastycznie. Rysunki, które widnieją na plakacie poniżej pochodzą z jej szkicownika. Od 3 lat uczęszcza też na lekcje taekwon-do. Uczy się języka japońskiego. I tak jak ten opis do tego momentu nie budzi w nikim niepokoju, tak i dziecięca depresja może długo pozostać niezauważona. W efekcie choroby, która coraz częściej dotyka dzieci, Julka znalazła się w sytuacji zagrożenia życia. Dziewczynka, która doznała złamania kręgosłupa i miednicy, obecnie walczy o powrót do sprawności. W tej trudnej walce, nie tylko z obrażeniami fizycznymi, możemy jej pomóc podczas pikniku charytatywnego, który odbędzie się w niedzielę 13 czerwca na terenie parkingu pływalni miejskiej ,,Garwolanka” w Garwolinie. Dochód zebrany podczas imprezy zostanie przeznaczony na jej leczenie i rehabilitację. Piknik będzie obfitował w liczne atrakcje.

Organizatorami pikniku są Fundacja Votum, której Julka jest podopieczną oraz szkoła sztuk walki TAEKWON-DO ITF TOP GUN, gdzie dziewczynka trenuje od 3 lat. Głównymi partnerami imprezy są Miasto Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie, do której Julka uczęszcza. W akcję i organizację pikniku zaangażowały się firmy oraz osoby prywatne, które wierzą, że dziewczynka pokona depresję i wróci – do nas i do sprawności.

Julia ma za sobą dwie skomplikowane operacje kręgosłupa i miednicy. Już dziś wstała na kilka sekund na jedną nogę. Jest niesamowicie waleczna – wyznaje wzruszona mama dziewczynki, która z całego serca dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację zbiórki i pikniku. Zachęcamy do udziału 🙂 Też przekazaliśmy kilka fajnych i ciekawych gadżetów!

Program pikniku charytatywnego Dla Julki – niedziela 13 czerwca 2021r.
parking pływalni miejskiej ,,Garwolanka” w Garwolinie

14.30 rozpoczęcie imprezy, powitanie gości

14.45 pokaz TAEKWON-DO ITF szkoły sztuk walk TOP GUN ze specjalnym udziałem wicemistrza świata Kamila Śmigielskiego

15.15 licytacje

15.45 koncert solistek BestVocalStudio (SM Garwolin)

16.15 pokaz taneczny MG-T UKS NO NAME

17.00 pokaz taneczny Street Dance Studio

17.15 pokaz taneczny Studia Ruchu Kordaszewscy

17.10 licytacje

17.30 koncert zespołu TARŁO

19.00 zakończenie imprezy
Dodatkowe atrakcje: konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, bryczką, kajaki, gokarty, koniki PonyCycle i wiele więcej

Firmy i osoby, które chcą włączyć się w organizację wydarzenia, przekazać przedmioty lub usługi na licytacje, proszone są o kontakt z Edytą Pawłowską pod nr tel.: 729395530

 

Pomagamy

Już dziś możemy pomóc w leczeniu Julii i jej rehabilitacji, wpłacając środki na konto Fundacji Votum.
Numer konta: 32 1500 1067 1210 60083 18 20 000

W tytule przelewu należy wpisać: Julia Głaszczka

Pomóc można także, przekazując 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
KRS: 00 00272 272
cel szczegółowy: Julia Głaszczka

Na Facebooku powstała społeczność “Dla Julki”, gdzie odbywają się licytacje online https://www.facebook.com/groups/146516820755685 oraz facebookowe wydarzenie.

 

Piknik charytatywny odbędzie się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Garwolina Marzeny Świeczak i współfinansowaniu wydarzenia ze środków Budżetu Miasta Garwolina.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal eGarwolin.pl i Gazeta Powiatu Garwolińskiego Twój Głos.

Impreza zostanie zorganizowana zgodnie z normami sanitarnymi. Teren imprezy zostanie wyznaczony. Liczba uczestników to jednocześnie maksymalnie 250 osób plus osoby zaszczepione.

Informacja prasowa

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta