Julia, to dla Ciebie!

W Garwolinie w najbliższą niedzielę 13 czerwca odbędzie się wydarzenie charytatywne pod patronatem Burmistrz Miasta Garwolina Marzeny Świeczak, podczas którego będzie można pomóc 13-letniej mieszkance naszego miasta – Julii Głaszczce. Liczymy na Was!

Julka ma 13 lat. Jest piątkową uczennicą, kochaną córką i ambitną indywidualistką. Kocha komiksy, a w szczególności Mangę. Jest uzdolniona plastycznie. Rysunki, które widnieją na plakacie poniżej pochodzą z jej szkicownika. Od 3 lat uczęszcza też na lekcje taekwon-do. Uczy się języka japońskiego. I tak jak ten opis do tego momentu nie budzi w nikim niepokoju, tak i dziecięca depresja może długo pozostać niezauważona. W efekcie choroby, która coraz częściej dotyka dzieci, Julka znalazła się w sytuacji zagrożenia życia. Dziewczynka, która doznała złamania kręgosłupa i miednicy, obecnie walczy o powrót do sprawności. W tej trudnej walce, nie tylko z obrażeniami fizycznymi, możemy jej pomóc podczas pikniku charytatywnego, który odbędzie się w niedzielę 13 czerwca na terenie parkingu pływalni miejskiej ,,Garwolanka” w Garwolinie. Dochód zebrany podczas imprezy zostanie przeznaczony na jej leczenie i rehabilitację. Piknik będzie obfitował w liczne atrakcje.

Organizatorami pikniku są Fundacja Votum, której Julka jest podopieczną oraz szkoła sztuk walki TAEKWON-DO ITF TOP GUN, gdzie dziewczynka trenuje od 3 lat. Głównymi partnerami imprezy są Miasto Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie, do której Julka uczęszcza. W akcję i organizację pikniku zaangażowały się firmy oraz osoby prywatne, które wierzą, że dziewczynka pokona depresję i wróci – do nas i do sprawności.

Julia ma za sobą dwie skomplikowane operacje kręgosłupa i miednicy. Już dziś wstała na kilka sekund na jedną nogę. Jest niesamowicie waleczna – wyznaje wzruszona mama dziewczynki, która z całego serca dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację zbiórki i pikniku. Zachęcamy do udziału 🙂 Też przekazaliśmy kilka fajnych i ciekawych gadżetów!

Program pikniku charytatywnego Dla Julki – niedziela 13 czerwca 2021r.
parking pływalni miejskiej ,,Garwolanka” w Garwolinie

14.30 rozpoczęcie imprezy, powitanie gości

14.45 pokaz TAEKWON-DO ITF szkoły sztuk walk TOP GUN ze specjalnym udziałem wicemistrza świata Kamila Śmigielskiego

15.15 licytacje

15.45 koncert solistek BestVocalStudio (SM Garwolin)

16.15 pokaz taneczny MG-T UKS NO NAME

17.00 pokaz taneczny Street Dance Studio

17.15 pokaz taneczny Studia Ruchu Kordaszewscy

17.10 licytacje

17.30 koncert zespołu TARŁO

19.00 zakończenie imprezy
Dodatkowe atrakcje: konkursy z nagrodami, przejażdżki konne, bryczką, kajaki, gokarty, koniki PonyCycle i wiele więcej

Firmy i osoby, które chcą włączyć się w organizację wydarzenia, przekazać przedmioty lub usługi na licytacje, proszone są o kontakt z Edytą Pawłowską pod nr tel.: 729395530

 

Pomagamy

Już dziś możemy pomóc w leczeniu Julii i jej rehabilitacji, wpłacając środki na konto Fundacji Votum.
Numer konta: 32 1500 1067 1210 60083 18 20 000

W tytule przelewu należy wpisać: Julia Głaszczka

Pomóc można także, przekazując 1% swojego podatku. Wystarczy w deklaracji PIT w rubryce poświęconej OPP wpisać dane:
KRS: 00 00272 272
cel szczegółowy: Julia Głaszczka

Na Facebooku powstała społeczność “Dla Julki”, gdzie odbywają się licytacje online https://www.facebook.com/groups/146516820755685 oraz facebookowe wydarzenie.

 

Piknik charytatywny odbędzie się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Garwolina Marzeny Świeczak i współfinansowaniu wydarzenia ze środków Budżetu Miasta Garwolina.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal eGarwolin.pl i Gazeta Powiatu Garwolińskiego Twój Głos.

Impreza zostanie zorganizowana zgodnie z normami sanitarnymi. Teren imprezy zostanie wyznaczony. Liczba uczestników to jednocześnie maksymalnie 250 osób plus osoby zaszczepione.

Informacja prasowa

 

Zobacz również

Pobiegli z fantazją ułańską

Udostępnij 12 maja odbył się drugi bieg cyklu Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. Spośród czterech wydarzeń ten ma swój wyjątkowy rys. Nazwany jest Biegiem ułańskim, bo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta