Chcesz zmienić coś w Garwolinie? Wypełnij anonimową ankietę!

My już wypełniłyśmy. A Ty? Jeszcze do 8 października br. zbieramy Państwa opinie w anonimowych ankietach. Weź sprawy w swoje ręce i miej wpływ m.in. na realizację najbardziej oczekiwanych inwestycji w Garwolinie. Ankieta dostępna jest w wersji elektronicznej oraz papierowej.

Urząd Miasta w Garwolinie przystąpił do opracowania Strategii Rozwoju Miasta Garwolina na lata 2024-2030, w której określone zostaną zasoby i potencjały Garwolina oraz kierunki dalszego rozwoju. Bardzo istotnym elementem niezbędnym do utworzenia strategii jest poznanie opinii naszych mieszkańców, w tym również instytucji, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, lokalnych środowisk, przedsiębiorców. Chcemy poznać Państwa zdanie na temat problemów i ewentualnych kierunków rozwoju Garwolina, aby strategia odzwierciedlała realne potrzeby mieszkańców miasta. Dlatego wydłużamy czas na wyrażenie swojej opinii i wypełnienie ankiety.

Strategia rozwoju to dokument, który wskazuje kierunki polityki rozwojowej, ale także umożliwia pozyskiwanie środków zewnętrznych. Ankieta dotyczy oceny funkcjonowania Miasta oraz najbardziej oczekiwanych inwestycji. W ankiecie znajdują się pola umożliwiające spisanie uwag lub postulatów. Wszelkie Państwa przemyślenia są dla nas bardzo cenne i postaramy się, aby zostały uwzględnione w Strategii Rozwoju Miasta na lata 2024-2030.

Ankieta jest dostępna online pod linkiem: https://forms.gle/iGTMrojKYFQKdKQu8. Osoby zainteresowane wypełnieniem ankiety w wersji papierowej otrzymają ją w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Garwolina przy ul. Staszica 15. Można ją także pobrać z naszej strony, wypełnić i złożyć w Biurze Obsługi Interesanta.

Chcielibyśmy bowiem, aby Strategia Rozwoju była naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele będą skutecznie realizowane w perspektywie najbliższych lat.

Dziękujemy za każdy wypełniony formularz i poświęcony czas.

– Zachęcam Państwa do podzielenia się Państwa spostrzeżeniami na temat obecnej kondycji naszego Miasta, wskazania jego potencjalnych wad i zalet, a także określenia pożądanych kierunków rozwoju w kolejnych latach. Zastanawiając się nad odpowiedziami, proszę także spojrzeć na zmiany w naszym mieście w perspektywie kliku minionych lat – informuje Burmistrz Miasta Marzena Świeczak.

– Wypełnienie ankiety i wyrażenie swoich opinii i głosu, będzie miało wpływ na codzienne życie każdego mieszkańca w najbliższych latach. Im więcej osób weźmie udział w ankiecie, tym bardziej reprezentatywne będą jej wyniki, co pozwoli na bardziej trafne decyzje dotyczące rozwoju Garwolina. Dlatego Państwa udział jest tak ważny – zachęca Beata Pasternak Kierownik Wydziału Promocji Miasta i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych.

Ankieta będzie aktywna do dnia 08.10.2023 r.

ANKIETA DO POBRANIA.DOC

ANKIETA DO POBRANIA.PDF

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji Miasta i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych; Kierownik Beata Pasternak, tel. 25 786 42 46, 25 786 42 42, e-mail: umg@garwolin.pl.

Link do aktualnej Strategii Rozwoju Miasta Garwolina na lata 2016-2023

 

Zobacz również

Pobiegli z fantazją ułańską

Udostępnij 12 maja odbył się drugi bieg cyklu Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. Spośród czterech wydarzeń ten ma swój wyjątkowy rys. Nazwany jest Biegiem ułańskim, bo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta