Chcesz zmienić coś w Garwolinie? Wypełnij anonimową ankietę!

My już wypełniłyśmy. A Ty? Jeszcze do 8 października br. zbieramy Państwa opinie w anonimowych ankietach. Weź sprawy w swoje ręce i miej wpływ m.in. na realizację najbardziej oczekiwanych inwestycji w Garwolinie. Ankieta dostępna jest w wersji elektronicznej oraz papierowej.

Urząd Miasta w Garwolinie przystąpił do opracowania Strategii Rozwoju Miasta Garwolina na lata 2024-2030, w której określone zostaną zasoby i potencjały Garwolina oraz kierunki dalszego rozwoju. Bardzo istotnym elementem niezbędnym do utworzenia strategii jest poznanie opinii naszych mieszkańców, w tym również instytucji, stowarzyszeń, organizacji pozarządowych, lokalnych środowisk, przedsiębiorców. Chcemy poznać Państwa zdanie na temat problemów i ewentualnych kierunków rozwoju Garwolina, aby strategia odzwierciedlała realne potrzeby mieszkańców miasta. Dlatego wydłużamy czas na wyrażenie swojej opinii i wypełnienie ankiety.

Strategia rozwoju to dokument, który wskazuje kierunki polityki rozwojowej, ale także umożliwia pozyskiwanie środków zewnętrznych. Ankieta dotyczy oceny funkcjonowania Miasta oraz najbardziej oczekiwanych inwestycji. W ankiecie znajdują się pola umożliwiające spisanie uwag lub postulatów. Wszelkie Państwa przemyślenia są dla nas bardzo cenne i postaramy się, aby zostały uwzględnione w Strategii Rozwoju Miasta na lata 2024-2030.

Ankieta jest dostępna online pod linkiem: https://forms.gle/iGTMrojKYFQKdKQu8. Osoby zainteresowane wypełnieniem ankiety w wersji papierowej otrzymają ją w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Garwolina przy ul. Staszica 15. Można ją także pobrać z naszej strony, wypełnić i złożyć w Biurze Obsługi Interesanta.

Chcielibyśmy bowiem, aby Strategia Rozwoju była naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele będą skutecznie realizowane w perspektywie najbliższych lat.

Dziękujemy za każdy wypełniony formularz i poświęcony czas.

– Zachęcam Państwa do podzielenia się Państwa spostrzeżeniami na temat obecnej kondycji naszego Miasta, wskazania jego potencjalnych wad i zalet, a także określenia pożądanych kierunków rozwoju w kolejnych latach. Zastanawiając się nad odpowiedziami, proszę także spojrzeć na zmiany w naszym mieście w perspektywie kliku minionych lat – informuje Burmistrz Miasta Marzena Świeczak.

– Wypełnienie ankiety i wyrażenie swoich opinii i głosu, będzie miało wpływ na codzienne życie każdego mieszkańca w najbliższych latach. Im więcej osób weźmie udział w ankiecie, tym bardziej reprezentatywne będą jej wyniki, co pozwoli na bardziej trafne decyzje dotyczące rozwoju Garwolina. Dlatego Państwa udział jest tak ważny – zachęca Beata Pasternak Kierownik Wydziału Promocji Miasta i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych.

Ankieta będzie aktywna do dnia 08.10.2023 r.

ANKIETA DO POBRANIA.DOC

ANKIETA DO POBRANIA.PDF

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji Miasta i Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych; Kierownik Beata Pasternak, tel. 25 786 42 46, 25 786 42 42, e-mail: umg@garwolin.pl.

Link do aktualnej Strategii Rozwoju Miasta Garwolina na lata 2016-2023

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta