1 sierpnia 1944 … Garwolin pamiętaMY

Zapraszamy do Garwolina na uroczystości upamiętniające 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Zatrzymajmy się o godzinie „W”, aby uczcić pamięć bohaterów wydarzeń 1944 roku.

W poniedziałek 1 sierpnia o godz. 17:00 zatrzymamy się i oddamy cześć Warszawskim Powstańcom. O godzinie „W” zawyją syreny, po czym delegacje złożą kwiaty pod pomnikiem AK na skwerze im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. O godz. 17.30 zapraszamy na mszę św. w intencji Ojczyzny oraz poległych i walczących w Powstaniu Warszawskim w Kolegiacie Przemienia Pańskiego w Garwolinie.

Organizatorami obchodów są: Samorząd Miasta Garwolina, Samorząd Powiatu Garwolińskiego, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Światowy Związek Żołnierzy AK Obwód Gołąb Garwolin, Patriotyczny Garwolin, Dawny Powiat Garwolin i okolice, Legia FC Garwolin, Kolegiata Przemienienia Pańskiego w Garwolinie.

Zobacz również

20 lat samorządności młodzieży w Garwolinie!

Udostępnij Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina Jan Garwoliński oraz Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Kacper Broniszewski zapraszają na obchody jubileuszu 20-lecia Młodzieżowej Rady Miasta w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta