Życzenia dla NGO z Garwolina

Dzisiejsze święto, to doskonała okazja, aby podziękować wszystkim, którzy przyczyniają się do tworzenia i rozwoju organizacji pozarządowych działających dla Garwolina. W imieniu własnym oraz wszystkich naszych mieszkańców, życzę wszystkim członkom NGO niestrudzonej energii do realizacji działań na rzecz garwolińskiego samorządu, ale także satysfakcji. Dziękuję za Wasze serca i pasje, za Waszą pracę, ciekawe projekty, spotkania, ogromne zaangażowanie i podejmowanie różnych inicjatyw – mówi Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak.

 

Warto dodać, że współpracę samorządu i organizacji reguluje „Roczny Program Współpracy Miasta Garwolina z Organizacjami Pozarządowymi…” Informacje o garwolińskich organizacjach pozarządowych znaleźć można [TUTAJ]

Przypomnijmy, Światowy Dzień NGO, 27 lutego, został ustanowiony przez brytyjską organizację humanitarną Marcis Liors Skadmanis i został oficjalnie uznany przez Forum Organizacji Pozarządowych Morza Bałtyckiego Rady Państw Morza Bałtyckiego 17 kwietnia 2010 r. Celem Światowego Dnia NGO jest m.in: zainspirowanie ludzi do aktywnego zaangażowania się w działania organizacji pozarządowych dbanie o relacje pomiędzy organizacjami pozarządowymi a sektorami publicznym i prywatnym edukowanie ludzi z całego świata na temat organizacji pozarządowych i celu ich działania uznanie założycieli NGO, pracowników, wolontariuszy.

Zobacz również

Dzień Dziecka Utraconego w Garwolinie

Udostępnij 15 października obchodzimy w Polsce Dzień Dziecka Utraconego, niezwykle ważny dzień dla rodziców, którzy tracą swoje nienarodzone dzieci. Pod przewodnictwem bpa Grzegorza Suchodolskiego odbył...

Czytaj więcej

Orkiestrowe dźwięki na Dzień Papieski

10 października w całej Polsce obchodziliśmy XXI Dzień Papieski. Z tej okazji Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza w najbliższą niedzielę na koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Garwolin.

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta