Zaufanie i poparcie: Marzena Świeczak Burmistrzem na kolejną kadencję

W wyborach samorządowych mieszkańcy Garwolina wyrazili swoją opinię. Dzisiaj z dumą ogłaszamy wyniki tych wyborów, które jasno wskazują na kontynuację dotychczasowej drogi rozwoju w kolejnej 5-letniej kadencji pod przywództwem obecnej Burmistrz Marzeny Świeczak, którą poparło 71,99 % wyborców.

Mieszkańcy Garwolina w zdecydowanej większości potwierdzili zaufanie i poparli w wyborach Burmistrz Marzenę Świeczak, potwierdzając tym samym jej umiejętności, zaangażowanie i oddanie sprawom miasta.

– Drodzy Mieszkańcy Garwolina, z całego serca dziękuję Wam za kredyt zaufania, którym obdarzyliście mnie i moją drużynę. Dziękuje za to, że wzięliście udział w tych wyborach. Za każde TAK zaznaczone przy moim nazwisku i każdy głos oddany na kandydatów do rady miasta startujących z mojego komitetu. To dla nas zaszczyt i jednocześnie ogromne zobowiązanie. Zrobimy wszystko, by nie zawieźć Waszego zaufania. Będziemy pracować dla dobra nas wszystkich, by nasze miasto rozwijało się i piękniało na naszych oczach. Razem zmieniamy Garwolin – dla nas i dla przyszłych pokoleń – mówi Burmistrz Garwolina, Marzena Świeczak.

Podczas swojej dotychczasowej kadencji, wykazała się determinacją oraz troską o dobro naszego miasta, realizując liczne projekty, inwestycje oraz podejmując ważne decyzje we współpracy z Radą Miasta. W nadchodzących latach czekają nas nowe wyzwania, ale również nowe możliwości rozwoju. Niech ta decyzja mieszkańców będzie punktem wyjścia do kolejnego rozdziału naszej wspólnej historii.

Jednocześnie chcielibyśmy wyrazić wdzięczność wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w tych wyborach. Państwa zaangażowanie w proces demokratyczny jest ważnym elementem naszej społeczności i zasługuje na uznanie. Dziękujemy za determinację i chęć służby mieszkańcom.

Łącznie w Radzie Miasta Garwolina zasiada 15 radnych. Według oficjalnych wyników wyborów do Rady Miasta Garwolina mandat otrzymało 13 kandydatów z Komitetu Wyborczego Wyborców Marzeny Świeczak, a pozostałe 2 mandaty zdobyli kandydaci z Komitetu Wyborczego Wyborców Zjednoczeni – Garwolin. Oficjalnie będą pełnić nowe funkcje i rozpoczną swoją pracę na sesji inauguracyjnej, na której złożą ślubowanie. Radnymi IX kadencji Rady Miasta Garwolina zostali:

OW nr 1 – Piotr Piesiewicz (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 2 – Robert Pstrąg (KWW Zjednoczeni-Garwolin)

OW nr 3 – Krystian Jończyk (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 4 – Robert Pielak (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 5 – Tomasz Wielgosz (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 6 – Grażyna Makulec (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 7 – Robert Kuźbida (KWW Zjednoczeni-Garwolin)

OW nr 8 – Jan Paziewski (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 9 – Zbigniew Winek (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 10 – Marek Mikulski (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 11 – Andrzej Ostolski (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 12 – Marek Łagowski (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 13 – Marcin Kępka (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 14 – Zofia Kęder (KWW Marzeny Świeczak)

OW nr 15 – Barbara Wilczek (KWW Marzeny Świeczak)

Szczegółowe wyniki wyborów dla Miasta Garwolina znajdują się na stronie Państwowej Komisji Wyborczej

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta