Zaproszenie – wspólne posiedzenie komisji

Budynek Urzędu Miasta w Garwolinie

W dniu 22 maja 2023 roku (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Garwolinie, ul. Staszica 15 odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Gospodarczego oraz Komisji Spraw Komunalnych i Porządku Publicznego z następującym porządkiem obrad:

  1. Przyjęcie protokołów z posiedzeń: KSKiPP z dnia 17.04.2023 r. i KBiRG z dnia 24.04.2023 r.
  2. Rozpatrzenie możliwości przystąpienia Miasta Garwolina do spółki  „Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa” z siedzibą w Mińsku Mazowieckim.
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XXXV/192/2020 z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie przyjęcia Wieloletniego Programu Gospodarowania  Mieszkaniowym Zasobem Miasta Garwolina na lata 2021-2025.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia zasad wnoszenia, cofania i zbywania udziałów i akcji w spółkach prawa handlowego przez Burmistrza Miasta Garwolina.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie dokonania zmian w Budżecie Miasta Garwolina na 2023 r.
  6. Analiza sprawozdania z wykonania budżetu Miasta Garwolina za rok 2022.
  7. Informacja finansowa Burmistrza Miasta Garwolina dotycząca gospodarowania odpadami w mieście.
  8. Sprawy różne.

 

Zobacz również

GKS Wilga Garwolin poszukuje trenera

Udostępnij Garwoliński Klub Sportowy Wilga Garwolin poszukuje trenera sekcji lekkiej atletyki. Zarząd klubu ze Sportowej nowego szkoleniowca chce zatrudnić z dniem 1 stycznia 2024 roku....

Czytaj więcej

Bieg mikołajkowy w uroczej aurze

Udostępnij Czapy śniegu, biel, gdzie okiem sięgnąć, spokój i… entuzjaści biegów. Tak było w niedzielę podczas Biegu Mikołajkowego przy zbiorniku retencyjnym. A oprócz tego dużo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta