Zaprojektuj logo i wygraj nagrodę

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie ogłasza konkurs na projekt loga/znaku graficznego przypadającego w 2024 jubileuszu 100-lecia Biblioteki (1924-2024).

Konkurs ma na celu wyłonienie pracy, która będzie stanowić wizualną identyfikację jubileuszu. Logo umieszczane będzie w publikacjach, na plakatach, ulotkach, nośnikach elektronicznych i w Internecie, nośnikach reklamy zewnętrznej i na gadżetach promocyjno-reklamowych. Powinno ono jednoznacznie kojarzyć się z obchodami 100-lecia Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim projekt trzeba dostarczyć do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie przy ulicy Nadwodnej 1. Przyjmowane będą tylko prace zapisane w pliku elektronicznym w formacie wektorowym (SVG ewentualnie wyeksportowanym do pliku PDF) na nośniku CD/DVD, pendrive.

Użyte w projekcie fonty powinny zostać wymienione w dołączonym pliku tekstowym.

Termin składania prac upływa 15 grudnia 2023 r.

Nośnik powinien być oznaczony imieniem i nazwiskiem, adresem, numerem telefonu komórkowego oraz adresem e-mail.

Nagroda główna w konkursie to 500 zł.

Odnośnik do regulaminu oraz karty zgłoszeniowej:

https://www.dropbox.com/scl/fi/ug0027v8zwokn67xprgqj/Regulamin-i-za-czniki_KONKURS_LOGO-100-LAT-BIBLIOTEKI.pdf?rlkey=rzufhif71u9lw1cjfd2symcog&dl=0

Zobacz również

Biblioteka zaprasza w marcu

Udostępnij Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w marcu na wiele atrakcji dla małych i dużych. Zerknijcie na kalendarium. Udostępnij Podobne tematyKoncert uczniów z ogniska...Zaproszenie - Komisja...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta