„Nie rzucim ziemi …” – zagłosuj na projekt z garwolińskiej “Jedynki”

Pomóż Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie w uzyskaniu dofinansowania na projekt historyczny. Głosuj codziennie od 14 do 21 sierpnia.

Nauczycielki Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1  im. Marii Konopnickiej w Garwolinie (Małgorzata Karczmarczyk, Anna Kajka i Aneta Białek) napisały projekt historyczny „Nie rzucim ziemi” w ramach Ogólnopolskiego konkursu „Pro defensione, pro historia- wspieramy oddolne inicjatywy historyczne, patriotyczne i proobronne dla Polski”.  Projekt będzie związany z postacią patronki szkoły – Marii Konopnickiej. Zaplanowano wydarzenia, które będą podsumowaniem roku Marii Konopnickiej oraz promocją najstarszej szkoły w mieście m.in. wystawy ciekawych eksponatów, dokumentów, konkursy wiedzy na temat historii szkoły i miasta Garwolina, konkurs recytatorski, żywą lekcję historii na temat naszego powiatu.

Projekt przeszedł pierwszy etap weryfikacji i znalazł się na 18 miejscu. Drugi etap konkursu to głosowanie internetowe, które startuje 14 sierpnia i będzie trwało do 21 sierpnia do 23:59. Swoje głosy można oddawać pod tym adresem: pdph.pl/glosowanie/

Każdy kto ma dostęp do Internetu będzie mógł zagłosować na dowolną liczbę ofert raz na 24 godziny. Bardzo prosimy o pomoc w rozpropagowaniu tej inicjatywy, każdy głos się liczy –  zachęca Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Garwolinie. Głosować można raz na 24 godziny, oczywiście bezpłatnie, bez żadnej rejestracji.

Zobacz również

Seniorzy dla seniorów

Udostępnij „Mazowsze dla seniorów” to jeden z kilkunastu programów wsparcia samorządu województwa mazowieckiego, z którego w tym roku skorzystali seniorzy z Garwolina. Dzięki inicjatywie Miejskiej Rady...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta