Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W tym wyjątkowym roku jubileuszu naszego pięknego miasta, niech Boże Narodzenie przyniesie jeszcze więcej radości i wzajemnego zrozumienia, a świąteczna magia niech otoczy Państwa domy ciepłem rodzinnej atmosfery.

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. Czas pełen podsumowań i zadumy nad tym, co za nami i nadziei związanych z Nowym Rokiem. To chwila wytchnienia od codziennych zmagań i trosk, którą spędzamy w gronie naszych rodzin i przyjaciół ciesząc się, że mamy ich wokół siebie. To dobre słowo dla innych, ciepły dotyk dłoni, wspólna myśl, chwila zadumy, wzruszenia. To oczekiwanie, nadzieja, przebaczenie… Szczególny jest to czas.

W roku jubileuszu 600-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu, święta są także szczególną okazją do refleksji nad jego historią, osiągnięciami i wspólnotą, którą razem tworzymy. Pod tegoroczną choinką zostawiamy takie życzenia, by kolejne stulecia upływały w Garwolinie w rozkwicie, spokoju, dobrej kondycji finansowej i niesłabnącej urodzie. Niech przynoszą zdrowie i sukcesy miastu oraz jego mieszkańcom.

Dziękujemy za życzenia te osobiste, nadsyłane mailowo i pocztą tradycyjną. Życzymy Państwu, aby te święta dodały nam wszystkim otuchy oraz wiary w dobro i w lepsze jutro. Niech to Boże Narodzenie trwa w nas przez cały Nowy 2024 Rok.

 

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta