Wiosenna „Rodzinna Integracja ze Zdrowiem”

Wiosnę już czuć w powietrzu, najwyższy więc czas zadbać o formę, a najlepiej to zrobić w rodzinnym gronie w Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie!

Na przywitanie wiosny w piątek 17 marca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. J. Korczaka w Garwolinie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinna Integracja ze Zdrowiem”. Jest to innowacja pedagogiczna autorstwa pani Agnieszki Głodek – wyjątkowy projekt, który za każdym razem gromadzi wielu rodziców wraz z dziećmi, chcących zacieśnić swe rodzinne więzi w duchu sportu i dobrej zabawy.

Tym razem dzieci i rodzice mogli wziąć udział w dwóch rodzajach aktywności. Dla mam i córek aerobik poprowadziła pani Kasia Baran, sportsmenka, instruktorka fitness oraz nauczycielka wf. w Piątce, zaś dla tatusiów i synów trening piłkarski poprowadził pan Karol Zawadka, nieoceniony trener drużyny piłkarskiej Wilga Garwolin, wraz ze swoimi czołowymi zawodnikami i współpracownikami z klubu – Grzegorzem Piesio i Piotrem Talarem.

Okazało się, że piłka nożna cieszy się dużym powodzeniem nie tylko u panów, lecz również u pań, i w treningu piłki nożnej ostatecznie uczestniczyły też chętne mamy i córki! Zarówno pani Kasia, jak i pan Karol wycisnęli z uczestników swoich treningów siódme poty, ale przy okazji też wiele nauczyli i pokazali, że ruch może być świetnym sposobem spędzania czasu dla całych rodzin.

Pod koniec spotkania tradycyjnie odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród. Nagrody główne tego spotkania ufundowały firmy OCHNIK i WALDI, zaś stałymi sponsorami wydarzenia są także firmy DAR-CARS, AMK DRUKARNIA oraz PROLECH.

O terminie kolejnego spotkania w ramach „Rodzinnej Integracji ze Zdrowiem” szkoła poinformuje niebawem. Ciekawe, jaką niespodziankę dla sportowych rodzin wymyśli teraz pani Agnieszka?

Innowacja pedagogiczna “Rodzinna Integracja ze Zdrowiem” został objęty patronatem honorowym Burmistrza Miasta Garwolina Marzeny Świeczak.

Informacja prasowa Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5

Zobacz również

GKS Wilga Garwolin poszukuje trenera

Udostępnij Garwoliński Klub Sportowy Wilga Garwolin poszukuje trenera sekcji lekkiej atletyki. Zarząd klubu ze Sportowej nowego szkoleniowca chce zatrudnić z dniem 1 stycznia 2024 roku....

Czytaj więcej

Bieg mikołajkowy w uroczej aurze

Udostępnij Czapy śniegu, biel, gdzie okiem sięgnąć, spokój i… entuzjaści biegów. Tak było w niedzielę podczas Biegu Mikołajkowego przy zbiorniku retencyjnym. A oprócz tego dużo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta