Uczniowie z garwolińskiej “Piątki” ze stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego

Barbara Winek i Adrian Kęder z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie otrzymali stypendia w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2022/2023. 

Projekt skierowany jest do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz  liceów ogólnokształcących, zlokalizowanych na obszarze Województwa Mazowieckiego. Projekt ma na celu rozwijanie zdolności edukacyjnych i motywowanie do dalszej nauki. Skierowany jest do uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, w szczególności w zakresie przedmiotów przyczyniających się do podniesienia ich kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych. Każdy stypendysta będzie realizował Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego pod opieką dydaktyczną nauczyciela. Uczniowie wybrali następujące przedmioty: język angielski, informatyka, biologia i chemia. Stypendium przyznawane jest na okres 8 miesięcy w wysokości ok. 6000,00 zł dla każdego stypendysty i stypendystki. Gratulujemy!

Zobacz również

Patriotyzm konsumencki – to lubię!

Udostępnij #KupujŚwiadomie to hasło kampanii prowadzonej przez KOWR zachęcającej do świadomego wyboru produktów z oznaczeniami i certyfikatami żywności, do których należą: znak PRODUKT POLSKI, logo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta