Uczniowie z garwolińskiej “Jedynki” ze stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego

Maria Rosa – 8b, Wiktoria Wierzbicka – 8b, Emilia Matysiak – 8c, Maciej Gałązka – 7a, Franciszek Dudzik – 7a i Alicja Gendek – 7b otrzymali stypendia w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2022/2023. 

Projekt skierowany jest do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz  liceów ogólnokształcących, zlokalizowanych na obszarze Województwa Mazowieckiego. Projekt ma na celu rozwijanie zdolności edukacyjnych i motywowanie do dalszej nauki. Skierowany jest do uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce, w szczególności w zakresie przedmiotów przyczyniających się do podniesienia ich kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych. Każdy stypendysta będzie realizował Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego pod opieką dydaktyczną nauczyciela. Uczniowie wybrali następujące przedmioty: język angielski, informatyka, biologia i chemia. Stypendium przyznawane jest na okres 8 miesięcy w wysokości ok. 6000,00 zł dla każdego stypendysty i stypendystki. Gratulujemy!

Zobacz również

Urodzinowe pianie koguta

Udostępnij 11 Festiwal Kultury i Tradycji przeszedł do przeszłości. To była niezwykle udana i radosna niedziela, tym razem obchodzona w konwencji urodzin. Wszystko to za...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta