Przed nami nowy rok szkolny 2023/2024! Powodzenia!

Dzisiaj we wszystkich szkołach i przedszkolach w Garwolinie zaczyna się nowy rok szkolny 2023/2024. Kolejny rok, który przyniesie nowe wyzwania, twórcze działania, ważne inicjatywy i sukcesy.

– Bądźcie odkrywcami i bawcie się nauką, zdobywajcie wiedzę i realizujcie marzenia, powodzenia! – życzy burmistrz miasta Marzena Świeczak.

_____________________________________________

 

Szanowna Dyrekcjo Szkół i Przedszkoli

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy

Szanowni Rodzice

Kochani Uczniowie i Przedszkolacy

 

U progu roku szkolnego 2023/2024 życzę wszystkim uczniom, przedszkolakom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkół i przedszkoli, spokojnej nauki i pracy, sukcesów na miarę oczekiwań, a także docenienia Waszych starań wśród bliskich oraz w lokalnej społeczności. Wiem, że czeka Was wiele wyzwań. Wierzę jednak, że ten rok szkolny przyniesie dużo radości i satysfakcji z dobrze spełnionych obowiązków.

Drodzy uczniowie, bądźcie ambitni w zdobywaniu wiedzy, odpowiedzialni w dokonywaniu wyborów i niestrudzeni w urzeczywistnianiu swoich marzeń. Kochane przedszkolaki, mam nadzieję, że ten rok będzie przede wszystkim okazją do nawiązywania nowych przyjaźni i zdobywania nowych doświadczeń. Liczę na to, że każdy z Was będzie mógł, bez względu na talenty, ale i słabości, zaistnieć nie tylko jako uczeń i przedszkolak, ale po prostu jako człowiek, z całym bagażem doświadczeń, pragnień, rozterek i nadziei. Życzę, by otworzyły się dla Was drzwi do wielkiej, intelektualnej przygody, a codzienny wysiłek przyniósł jak najlepsze efekty.

Niech ten nowy rok szkolny będzie dla wszystkich Państwa przede wszystkim zdrowy i bezpieczny, a dźwięk pierwszego dzwonka będzie dla każdego dobrym znakiem.

Burmistrz Miasta Garwolina

(-) dr Marzena Świeczak                                                            

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta