Powitaliśmy w Garwolinie nowego Komendanta Powiatowego Policji

Dzisiaj w sali konferencyjnej garwolińskiej komendy Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie przez mł. insp. Dariusza Króla. W uroczystości z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu nadinsp. Michała Ledziona, miasto Garwolin reprezentował zastępca Burmistrza Albert Baran. W imieniu samorządu pogratulował nowemu Komendantowi awansu i życzył sukcesów w kierowaniu jednostką oraz w sprawowaniu tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji służącej bezpieczeństwu mieszkańców naszego miasta.

W uroczystości wzięło udział także kierownictwo garwolińskiej komendy oraz przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, przedstawiciele miejscowej prokuratury oraz zaprzyjaźnionych służb mundurowych, jak również kapelan garwolińskich policjantów. Z uwagi na trwającą pandemię liczba osób biorących udział w uroczystości została ograniczona, a zbiórka przeprowadzona z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Nowy Komendant będzie nadzorował prace pionu kryminalnego garwolińskiej Policji. Przed objęciem tego stanowiska pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach oraz pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie.

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta