Powitaliśmy w Garwolinie nowego Komendanta Powiatowego Policji

Dzisiaj w sali konferencyjnej garwolińskiej komendy Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie przez mł. insp. Dariusza Króla. W uroczystości z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu nadinsp. Michała Ledziona, miasto Garwolin reprezentował zastępca Burmistrza Albert Baran. W imieniu samorządu pogratulował nowemu Komendantowi awansu i życzył sukcesów w kierowaniu jednostką oraz w sprawowaniu tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji służącej bezpieczeństwu mieszkańców naszego miasta.

W uroczystości wzięło udział także kierownictwo garwolińskiej komendy oraz przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, przedstawiciele miejscowej prokuratury oraz zaprzyjaźnionych służb mundurowych, jak również kapelan garwolińskich policjantów. Z uwagi na trwającą pandemię liczba osób biorących udział w uroczystości została ograniczona, a zbiórka przeprowadzona z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

Nowy Komendant będzie nadzorował prace pionu kryminalnego garwolińskiej Policji. Przed objęciem tego stanowiska pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach oraz pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie.

Zobacz również

Dzień Dziecka Utraconego w Garwolinie

Udostępnij 15 października obchodzimy w Polsce Dzień Dziecka Utraconego, niezwykle ważny dzień dla rodziców, którzy tracą swoje nienarodzone dzieci. Pod przewodnictwem bpa Grzegorza Suchodolskiego odbył...

Czytaj więcej

Orkiestrowe dźwięki na Dzień Papieski

10 października w całej Polsce obchodziliśmy XXI Dzień Papieski. Z tej okazji Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaprasza w najbliższą niedzielę na koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Garwolin.

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta