Pomożecie zwierzakom ze schroniska?

Nadchodzi zima, a wraz z nią mrozy. To najcięższy czas dla schronisk, w których mieszkają porzucone i skrzywdzone zwierzęta. One nie poproszą o pomoc, będą cierpiały w milczeniu. Te zwierzęta pokładają nadzieję w ludziach, wciąż czekają na miłość człowieka. 

Zwierzęta to przyjaciele człowieka – są wierne, lojalne, wytrwałe. My, żołnierze, cenimy te cechy, mamy w swoich szeregach psich współtowarzyszy. Psy w służbie wojskowej bardzo często wykonują zadania niebezpieczne i w trudnych warunkach, dbając o zdrowie i życie swoich dwunożnych towarzyszy – żołnierzy. Więzi i relacje między żołnierzem – przewodnikiem, a jego czworonożnym podopiecznym są bardzo mocne, a pies wykonujący swoją misję może liczyć na opiekę i wsparcie na najwyższym poziomie – zarówno będąc na służbie, jak i poza nią. 

Niestety, nie wszystkie zwierzęta mają tyle szczęścia ile czworonożni bracia w służbie wojskowej. Dlatego chcemy pomóc schroniskom borykającym się z wielkimi potrzebami i apelujemy byście się państwo przyłączyli do naszej akcji. Pomóżcie bezdomniaczkom przeżyć zimę przynosząc do naszych siedzib rzeczy, które pomogą przetrwać ten niekorzystny czas. 

Nasza akcja ukierunkowana na zbiórkę karmy, kocy i ręczników dla schronisk potrwa do 15. grudnia. Już za parę dni Mikołajki – zachęcamy wszystkich, aby w tym roku obdarowali ciepłym gestem nie tylko swoich najbliższych, ale też wsparli tych najsłabszych czworonogów.  

Informacja prasowa

Zobacz również

Biblioteka zaprasza w marcu

Udostępnij Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna zaprasza w marcu na wiele atrakcji dla małych i dużych. Zerknijcie na kalendarium. Udostępnij Podobne tematyKoncert uczniów z ogniska...Zaproszenie - Komisja...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta