Nauczyciele z Garwolina podnoszą kwalifikacje

Wraz z pierwszym dzwonkiem rozpoczął się nowy rok szkolny 2023/2024. Przedstawiamy pedagogów z naszego miasta, którzy od tego roku szkolnego będą towarzyszyć swoim uczniom na ścieżce edukacji jako nauczyciele mianowani.

4 września 2023 r. nauczyciele zatrudnieni w szkołach i przedszkolach prowadzonych przez miasto Garwolin złożyli w obecności Burmistrza Miasta Garwolina Marzeny Świeczak uroczyste ślubowanie w związku z nadaniem im stopnia nauczyciela mianowanego.

Rozpoczęcie roku szkolnego to moment, który warto docenić i celebrować. To czas nauki, rozwoju i nowych możliwości. Dla uczniów, nauczycieli i rodziców to okazja do wspólnego budowania przyszłości i kształtowania młodych umysłów. Niech ten nowy rok szkolny będzie pełen sukcesów, radości z nauki i wzajemnej inspiracji. Dla Was, nauczycieli uzyskanie kolejnego stopnia awansu zawodowego to bardzo ważny etap kariery zawodowej, stanowiący podsumowanie kilku lat pracy w postaci swego rodzaju certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Gratuluję Wam z całego serca i życzę wielu sukcesów nie tylko w tym, ale również w każdym następnym roku szkolnym – powiedziała burmistrz.

W tym roku grono nauczycieli mianowanych powiększyli:

Małgorzata Rękawek, Iwona Majer, Marta Luśnia – nauczyciele z Publicznego Przedszkola Nr 1 “Bajka”,

Marta Byszewska – nauczyciel z Publicznego Przedszkola Nr 2 “Akademia Pana Kleksa”,

Anna Zalasińska, Agata Cabaj, Barbara Fierka, Anna Tomala – nauczyciele z Publicznego Przedszkola Nr 6 “Mały Europejczyk”,

Beata Grabiec-Prudzyńska, Krystian Jończyk – nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Marii Konopnickiej,

Olga Wielgosz, Małgorzata Gawryś, Małgorzata Kaczorowska – nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. 1 PSK,

Agnieszka Głodek, Anna Zalewska, Katarzyna Tuszyńska, Magdalena Szostak, Magdalena Paśniczek – nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka.

Po przeprowadzeniu 26 czerwca 2023 r. konkursu na stanowisko dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Janusza Korczaka w Garwolinie, funkcję kierowania placówką na okres 5 lat szkolnych tj. od 1 września 2023 roku do 31 sierpnia 2028 r. Burmistrz Miasta powierzyła Agnieszce Majewskiej.

Gratuluję dotychczasowych osiągnięć, kompetencji, entuzjazmu, wytrwałości i życzę na kolejne lata niewyczerpanej energii, skutecznego zarządzania, zdrowia oraz efektywnej współpracy – życzyła burmistrz.

 

Zobacz również

Patriotyzm konsumencki – to lubię!

Udostępnij #KupujŚwiadomie to hasło kampanii prowadzonej przez KOWR zachęcającej do świadomego wyboru produktów z oznaczeniami i certyfikatami żywności, do których należą: znak PRODUKT POLSKI, logo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta