Nasze miasto się spisuje

Od początku Narodowego Spisu Powszechnego do dnia 26 września w Garwolinie spisano 5443 mieszkania, co stanowi 80,5% wykazu mieszkaniowego. Do końca spisu pozostały cztery dni. Spisz się, nie zwlekaj!

1 kwietnia rozpoczął się w naszym kraju Narodowy Spis Powszechny. Początkowo trwać miał do końca czerwca, jednak ze względu na pandemię COVID-19 termin wydłużono do końca września. Główny Urząd Statystyczny zwyczajowo przeprowadza spis raz na dziesięć lat, a jego celem jest ustalenie sytuacji demograficznej i mieszkaniowej na poziomie kraju, województw, powiatów i gmin.

Spis w Garwolinie na dzień 26 września 2021 wg metod wygląda następująco: samospis 2519 mieszkań, spis przez Infolinię 664 mieszkania. Rachmistrzowie wypełnili ankiety dla 2123 mieszkań. W samym punkcie spisowym w urzędzie miasta pomogliśmy się spisać około 800 osobom.

Aplikacja spisowa jest dostępna na stronie internetowej https://spis.gov.pl/. 

Więcej informacji na temat spisu znajdziecie w w naszej zakładce https://garwolin.pl/category/narodowy-spis-powszechny-2021/

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej https://spis.gov.pl/ , pod infolinią ogólnopolską tel. 22 279 99 99 oraz w naszym Gminnym Biurze Spisowym tel 25 786 42 20.

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta