Mikołajkowy Turniej Rummikub już w niedzielę!

To propozycja dla każdego! Nieważne, ile masz lat i jak długo grasz. Jeśli masz ochotę dać się wciągnąć w niezwykle emocjonującą i nieprzewidywalną  grę, dołącz do Mikołajkowego Turnieju Rummikub! Już w najbliższą niedzielę w Garwolinie odbędzie się jeden z 5 turniejów Grand Prix Polski Centralnej. Zwycięzca otrzyma awans na Mistrzostwa Polski 2024.

Rummikub to gra, której grono fanów z roku na rok się powiększa. Wydawca gry opisuje ją w kilku słowach: wciągająca, emocjonująca, inna w każdej rozgrywce, a dzięki Jokerom – nieprzewidywalna na każdym kroku! Wcześniej postrzegana jako gra typowo rodzinna, od jakiegoś czasu chętnie wybierana na imprezy czy zwykłe spotkania. Coraz częściej organizowane są także turnieje, w których udział biorą zawodnicy w każdym wieku. Po raz kolejny takie zawody odbędą się w Garwolinie. Niedzielny turniej będzie drugim Mikołajkowym Turniejem Rummikub w Garwolinie.

Garwolin będzie gospodarzem jednego z pięciu turniejów eliminacyjnych Grand Prix Polski Centralnej. Pierwsze turnieje eliminacyjne odbyły się już w Łodzi i Warszawie. Zmagania w Garwolinie odbędą się 17 grudnia w sali konferencyjnej Pływalni Miejskiej „Garwolanka”. Początek rozgrywek o godzinie 14:30.

– Cieszymy się, że będziemy gospodarzem tak wyjątkowego wydarzenia. Miło będzie nam gościć graczy z różnych zakątków Polski. Specjalne podziękowania kierujemy do rodziny Brzozowskich którzy nie tylko popularyzują tę grę w naszej lokalnej społeczności, ale są też mocno zaangażowani w organizację turniejów w Garwolinie – podkreśla Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Organizatorami turnieju w Garwolinie są: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie i GKS Wilga Garwolin.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szczegółowe informacje oraz link do rejestracji można znaleźć na stronie wydarzenia.

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta