Miejsca warte uwagi – miejska gra terenowa śladami historii Garwolina

Już 27 kwietnia 2023 roku o godz. 9.00 wystartuje miejska gra terenowa śladami historii naszego miasta. Gra przeznaczona jest dla uczniów klas 7 wszystkich szkół podstawowych w naszym mieście. Zabawa rozpocznie się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5, która jest jej pomysłodawcą i organizatorem. Założeniem jest, że każda szkoła oddeleguje swoją 6-osobową grupę, która następnie ścigając się z pozostałymi drużynami, będzie miała do pokonania trasę z kilkoma stacjami, na których czekają do wykonania zadania historyczne i niespodzianki. Na uczestników czekają nagrody ufundowane przez Prolech – Blow Electronic, FalMet – Piotr Fal i Miasto Garwolin.

Serdecznie zapraszamy – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Garwolinie. Organizatorami wydarzenia są nauczyciele PSP nr 5: Anna Fal, Ewa Polańska-Rękawek, Magdalena Paśniczek, Justyna Misior i Agnieszka Głodek.

informacja prasowa: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Garwolinie

Zobacz również

Patriotyzm konsumencki – to lubię!

Udostępnij #KupujŚwiadomie to hasło kampanii prowadzonej przez KOWR zachęcającej do świadomego wyboru produktów z oznaczeniami i certyfikatami żywności, do których należą: znak PRODUKT POLSKI, logo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta