Informacja o pracy Urzędu Miasta Garwolina

Budynek Urzędu Miasta

Szanowni Państwo, Interesanci Urzędu Miasta w Garwolinie!

Informujemy, że  wśród 3 pracowników Urzędu Miasta potwierdzono  pozytywne wyniki testu COVID19. Pracownicy, którzy mieli kontakt z „pozytywnymi” osobami przebywają na kwarantannie.

Pracujemy nadal w ścisłym reżimie sanitarnym. Trwa ozonowanie pomieszczeń. Jesteśmy w kontakcie z garwolińskim Sanepidem i stosujemy się do wytycznych.

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich informujemy, że od 15 kwietnia do 23 kwietnia zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa Interesanta. Przechodzimy na „wewnętrzny” tryb pracy.

Prosimy ograniczenie wizyt w Urzędzie Miasta do spraw absolutnie koniecznych (np. rejestracja zgonów).  

Załatwianie spraw odbywa się wyłącznie z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Przychodząc do urzędu należy mieć zasłonięte usta i nos oraz własny długopis. Zasłanianie ust i nosa obowiązuje również pracowników urzędu.

Osoby zainteresowane wizytą w magistracie w sprawach innych niż konieczne proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu. Apelujemy by wszelkie sprawy urzędowe załatwiać telefonicznie, mailowo lub w sposób elektroniczny za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Publicznych (ePUAP).

Ze względu na braki kadrowe terminy załatwianych spraw mogą ulec wydłużeniu. Prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość. To trudne czasy dla nas wszystkich.

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta