I ty możesz zostać biegającym Mikołajem

5 kilometrów dla dorosłych i 4 krótsze biegi dla dzieci. Na mecie dla każdego pamiątkowy medal, a później ognisko z kiełbaskami. Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają do udziału w Biegu Mikołajkowym.

Tym razem wspólnego bieganie pod znakiem Mikołajkowych czapek odbędzie się na terenach przy zbiorniku retencyjnym w Garwolinie. 8 grudnia o godzinie 13:00 wystartują najmłodsi amatorzy biegania. Dla dzieci przygotowano aż 4 biegi o długości od 300 metrów do około 2 km. O 13:30 na starcie ustawia się zawodnicy powyżej 16. roku życia. Będą mieli do przebiegnięcia dwa okrążenia wokół zbiornika, czyli dystans około 5 km.

Na mecie na wszystkich będą czekały specjalne, pamiątkowe medale, a na rozgrzanie ciepła herbata i ognisko z kiełbaskami.

Zapisać się na bieg można elektronicznie na stronie www.truchtacz.pl oraz w dniu zawodów, w biurze zawodów od godziny 12:30.

Bieg mikołajkowy, organizowany przez Stowarzyszenie Truchtacz.pl i Centrum Sportu i Kultury, jest wydarzeniem współfinansowanym przez Miasto Garwolin w ramach zadań zleconych.

Więcej na www.truchtacz.pl

tekst: CSiK, opracowanie: UM Garwolin

 

Zobacz również

20 lat samorządności młodzieży w Garwolinie!

Udostępnij Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Garwolina Jan Garwoliński oraz Radny Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Kacper Broniszewski zapraszają na obchody jubileuszu 20-lecia Młodzieżowej Rady Miasta w...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta