I ty możesz zostać biegającym Mikołajem

5 kilometrów dla dorosłych i 4 krótsze biegi dla dzieci. Na mecie dla każdego pamiątkowy medal, a później ognisko z kiełbaskami. Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają do udziału w Biegu Mikołajkowym.

Tym razem wspólnego bieganie pod znakiem Mikołajkowych czapek odbędzie się na terenach przy zbiorniku retencyjnym w Garwolinie. 8 grudnia o godzinie 13:00 wystartują najmłodsi amatorzy biegania. Dla dzieci przygotowano aż 4 biegi o długości od 300 metrów do około 2 km. O 13:30 na starcie ustawia się zawodnicy powyżej 16. roku życia. Będą mieli do przebiegnięcia dwa okrążenia wokół zbiornika, czyli dystans około 5 km.

Na mecie na wszystkich będą czekały specjalne, pamiątkowe medale, a na rozgrzanie ciepła herbata i ognisko z kiełbaskami.

Zapisać się na bieg można elektronicznie na stronie www.truchtacz.pl oraz w dniu zawodów, w biurze zawodów od godziny 12:30.

Bieg mikołajkowy, organizowany przez Stowarzyszenie Truchtacz.pl i Centrum Sportu i Kultury, jest wydarzeniem współfinansowanym przez Miasto Garwolin w ramach zadań zleconych.

Więcej na www.truchtacz.pl

tekst: CSiK, opracowanie: UM Garwolin

 

Zobacz również

Bezpłatne badania i konsultacje lekarskie

Burmistrz Miasta Garwolina i Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie zapraszają, dotychczas niediagnozowanych i nieleczonych z powodu cukrzycy, którzy ukończyli 60 lat, do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH BADANIACH I KONSULTACJACH LEKARSKICH mających na celu pomoc we wczesnym rozpoznaniu tej choroby. Termin: 15 grudnia 2019, niedziela, w godzinach 9:00 - 16:00 Miejsce: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ul. Nadwodna 1 Zakres badań i konsultacji lekarskich obejmuje między innymi:

Czytaj więcej

Bezpieczniej na ogródkach działkowych

Udostępnij W 2019 roku Samorząd Województwa Mazowieckiego przyjął do realizacji „Mazowiecki Instrument Aktywizacji Działkowców Mazowsze 2019”. Jest to inicjatywa mająca na celu zaspokojenie potrzeb rodzinnych...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta