I Garwoliński Maraton Fotograficzny – bez biegania

Tylko 6 zdjęć w aż 2 godziny. Wszystko podczas tegorocznych Dni Garwolina. To będzie maraton, w którym nie chodzi o bieganie, a o bystre oko, wytrwałość i kreatywność. Lubisz robić zdjęcia? Weź udział w I Garwolińskim Maratonie Fotograficznym.

Zależy nam na dobrej zabawie z nutką samodyscypliny i pokonywaniu własnych słabości. W czasie 2 godzin zostaniesz poproszony o wykonanie 6 zdjęć. W tym czasie trzeba będzie wykazać się kreatywnością, spokojem i wizją, by ostatecznie powstało 6 dobrych zdjęć.- wyjaśniają Organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca, podczas tegorocznych Dni Garwolina. Uczestnicy o godzinie 10:00 spotkają się w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie by się zarejestrować i wziąć udział w spotkaniu wprowadzającym w maraton. Od godziny 11:00 do 13:00 maratończycy będą „biegać” z aparatem w samym sercu wydarzeń, ale nie o bieganie w tym maratonie chodzi.

6 zdjęć w 2 godziny, a więc z jednej strony jest to wysiłek polegający na łamaniu przyzwyczajeń, które mocno wkradły się w życie, wykonywania zdjęć bez przemyśleń, często idące w ilość, a nie zawsze w jakość. A z drugiej strony jest to walka z czasem. Umiejętne dysponowanie czasem, koncentrowanie się na obserwacji i świadomym wykonaniu zdjęcia. Te obserwacje i spostrzeżenia zostaną zapisane w formę opowieści do pokazania w zestawieniu wykonanych w ten sposób tylko 6 zdjęć. Każdy z uczestników musi się wykazać kreatywnością, spokojem i wizją. Tematem zdjęć jest własna interpretacja i opowieść z obchodów Dni Garwolina w narzuconym czasie ich realizacji.
Konkurs adresowany jest do fotografów – pasjonatów, zaawansowanych fotografów i amatorów.
Organizatorami wydarzenia są Galeria Garwolińska Grupa Fotograficzna oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Patronat medialny: WirtualnyGarwolin.pl
Więcej informacji można znaleźć w regulaminie:

https://drive.google.com/open…

lub w plikach na grupie

https://www.facebook.com/…/regulamin-i-gar…/428557171257743/

Projekt plakatu Adrian Mirgos https://www.facebook.com/mirgos.photo.design

materiały prasowe

Zobacz również

Komunikat SPZOZ

Udostępnij Wracamy do normalności! Od czerwca SPZOZ w Garwolinie wznawia działalność poradnia chirurgiczna konsultacyjna w której przyjmować i kwalifikować do planowych operacji chirurgicznych będą specjaliści...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta