Piękny gest restauracji McDonald’s w Garwolinie i Woli Koryckiej

Są rozkładane, wygodne i ustawne. I bardzo potrzebne w szpitalnej codzienności, co zgodnie podkreślają rodzice i personel placówki. 8 marca do Szpitala Powiatowego w Garwolinie przekazanych zostanie 5 łóżek od Fundacji Ronalda McDonalda, sfinansowanych przez Mikołaja Durasiewicza – franczyzobiorce restauracji McDonald’s w Garwolinie i Woli Koryckiej.

Jest to kolejna, cenna inicjatywa realizowana z myślą o naszych mieszkańcach we współpracy samorządu miasta z panem Mikołajem. Ten piękny gest ma ogromne znaczenie dla rodzin, które zmagają się z chorobą swoich dzieci. Z serca dziękuje – zaznacza burmistrz Garwolina Marzena Świeczak.

Obecność rodzica jest niezastąpiona w radzeniu sobie z trudnościami związanymi z leczeniem w szpitalu. Łóżka dla rodziców będą stanowiły wsparcie dla małych pacjentów, gwarantując im bliskość i poczucie bezpieczeństwa – podkreśla fundator oraz właściciel restauracji Mikołaj Durasiewicz.

O szczegółach przedsięwzięcia niebawem na www.garwolin.pl


Pomóż nam razem zbudować nową rzeczywistość polskich rodzin. Wystarczy w formularzu PIT wpisać nasz KRS 0000 10 54 50 i kwotę wynikającą z wyliczenia 1,5% podatku. Trzeci Dom Ronalda McDonalda przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie będzie służył chorym dzieciom i ich rodzinom przez wiele lat.

 

Zobacz również

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta