Ferie w Bibliotece

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza do skorzystanie z oferty “Ferie w bibliotece” W pierwszym tygodniu ferii bibliotekarze przygotowali zajęcia dla młodszych dzieci, w drugim: dla dzieci w wieku 10-14 lat. Na naszych młodych czytelników czekają: pełna emocji Detektywistyczna Noc w Bibliotece, warsztaty detektywistyczne z Dariuszem Rekoszem – autorem książek przygodowo-detektywistycznych dla dzieci i młodzieży, zajęcia literacko-plastyczne, warsztaty z kodowania i zabawa robotami Lofi, projekcje filmowe – i to tylko niektóre z atrakcji – informuje biblioteka na swoim profilu na facebooku.
Zapisać się można osobiście w Bibliotece (Oddział dla Dzieci i Młodzieży) bądź telefonicznie pod numerem 25 682 24 21. Uczestnictwo w wydarzeniach związanych z „Feriami w Bibliotece” jest nieodpłatne poza Detektywistyczną Nocą w Bibliotece, której koszt wynosi 20 zł od uczestnika. Szczegóły na plakacie.

Zobacz również

Przystań radości tworzenia

Udostępnij Tradycją Centrum Sportu i Kultury jest pomoc przy organizacji wystawy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom. Nie inaczej będzie w tym roku. 1 czerwca przestrzeń Galerii Kotłownia...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta