Dzień Pracownika Socjalnego w Garwolinie

Przez cały rok są dla drugiego człowieka. Zawsze gotowi do pomagania, wypełniają swoją misję pracowników socjalnych. Wdzięczność za ich ciężką pracę jest więc czymś oczywistym. Okazać można im ją szczególnie w ich święto, czyli w przypadającym 21 listopada Dniu Pracownika Socjalnego.

Tego szczególnego dnia, wszystkim pracownikom socjalnym, a zwłaszcza pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie składamy najlepsze życzenia, a zarazem dziękujemy za pełnioną przez nich misję.

Dziękuję – za codzienną pracę, służbę dla drugiego człowieka, za wrażliwość na problemy bliźniego. Jesteście Państwo łącznikiem między potrzebującym a strukturami państwa czy samorządu. Dziękuję za Państwa pracę dla Miasta Garwolina. Niech nie braknie Państwu siły i motywacji do pełnienia wśród mieszkańców Garwolina tej niezwykle szlachetnej służby – powiedziała Burmistrz Miasta Marzena Świeczak składając wraz z Sekretarzem Miasta Cezarym Tudkiem życzenia wszystkim Pracownikom Socjalnym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Garwolinie.

Zobacz również

Patriotyzm konsumencki – to lubię!

Udostępnij #KupujŚwiadomie to hasło kampanii prowadzonej przez KOWR zachęcającej do świadomego wyboru produktów z oznaczeniami i certyfikatami żywności, do których należą: znak PRODUKT POLSKI, logo...

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia:

>>Archiwum wydarzeń

Kalendarz

Partnerzy Miasta